Preču katalogs

SES Mozaīkas komplekts

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 3091819

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsSES
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorijaRadošie komplekti
Labākais veids, kā iemācīties kaut ko darīt, ir prakse, tāpēc šis komplekts nodrošina lielisku iespēju to izdarīt drošā un jautrā veidā. Jautrs un unikāls veids, kā iemācīties veidot mozaīkas; komplektā ir vienkārši attēli un iepriekš sagriezti putu mozaīkas gabaliņi, kas ir gatavi dekorēšanai, turklāt bez jebkāda jucekļa. SES ir speciālists radošo rotaļlietu jomā jau vairāk nekā 40 gadus. Bērnu attīstība ir mūsu produkcijas izstrādes galvenā koncepcija. Tā kā attīstība ir svarīga pirmajos gados, ir svarīgi, lai bērnam būtu iespēja attīstīt savus talantus un izmantot savu radošumu. Papildus radošuma attīstībai drošība un kvalitāte ir vissvarīgākie visu mūsu produktu aspekti! Mūsu izstrādātie produkti ir būtiski jebkura bērna dažādajos attīstības posmos.
Klientu atsauksmes par šo preci