Preču katalogs

Putekļu sūcējs Dyson Absolute V8 Pro

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2010453

398,99 €
39,90 € x 10 mēn.*
ESTO bezprocentu Līzings. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 10 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 48,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 2 gadi 76,82 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 3 gadi 84,80 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 5 gadi 124,70 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 2 gadi 104,75 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 3 gadi 124,70 €
Īpašības
RažotājsDyson
Trokšņainība82 dB
Baterijas darbības laiksLīdz 40 min
FunkcionalitāteSausā sūkšana
Putekļu sūcēja tipsMulticiklonisks
Savākšanas tilpums, l +0,5
Putekļu tvertnes savākšanas tipsKonteineris
Motora filtrs +HEPA
Akumulatora tipsLi-ion
Jaudas regulēšana +
Produkta kategorijaPutekļu sūcēji
KrāsaNerūsējošais tērauds
Svars, Kg2,63 kg
Garantijas laiks24 mēn.Putekļsūcēji strauji attīstās, un pēdējā laikā vēl viena veida putekļsūcēji ir uz viļņa - elektriskie putekļsūcēji slotas.

Vadu vai bezvada?

Izvēloties elektrisko slotu, viena no vissvarīgākajām lietām ir izlemt, vadu vai bezvadu ierīci vēlaties. Ikvienam ir savi plusi un mīnusi, tāpēc rūpīgi jāpārdomā, kura izvēle jums ir vislabākā.

Vadu ierīcei vienmēr būs šādas priekšrocības: neierobežots enerģijas avots. Tas nozīmē, ka lietotājs varēs tīrīt tik daudz, cik vēlas, un, iespējams, pašai ierīcei būs jaudīgāks dzinējs. Turklāt šādi modeļi ir lētāki. Šāda veida slotu trūkums ir tāds, ka lietotājs, tāpat kā vienkāršs putekļsūcējs, var tīrīt ar ierobežotu darba rādiusu. Liela daļa cilvēku izvēlas sūkņa slotu, jo to ir viegli nēsāt, padarot vadu modeļus mazāk pieprasītus.

Bezvada slota ātrai un ērtai tīrīšanai vienmēr būs labākā izvēle. Lietotājiem nebūs jāuztraucas par tīrīšanas zonas ierobežojumiem, un lādēšanas vadu var viegli atvienot. Tomēr jāpadomā par to, cik ilgi slota var darboties un cik ilgi tā lādējas. Ierīce ar vājāku akumulatoru nebūs tik noderīga. Izvēloties bezvadu ierīci, darbības laiks un uzlādes laiks ir divi faktori, kas jāņem vērā. Lielākā daļa modeļu darbojas apmēram 15-20 minūtes. Protams, ir modeļi, kas var darboties 40 minūtes un ilgāk, bet tie maksās vairāk.

Izmērs un svars

Kas padara slotas tik vieglas? Kompaktums un viegls dizains. Ja ierīce ir pārslogota, radīsies neērtības, mēģinot to pacelt vai ievietot skapī. Daži no labākajiem modeļiem ir tik viegli un līdzsvaroti, ka lietotājs tos var izmantot griestu stūros vai citās augstās vietās.

Modelis „2 in 1”

Divi vienā modeļi ir tie, kas atvieno daļu no mehānisma, lai putekļsūcēju izmantotu kā rokas putekļsūcēju.  Ne visām slotām ir šī funkcija, tāpēc izvēloties produktu tam ir priekšrocība. Izmantojot rokas putekļsūcēju, viegli notīrīt netīrumus no mēbelēm, skapjiem, dīvāniem un grūti pieejamām vietām.  

Tīrīšanas virsma

Lielākā daļa putekļsūcēju slotu ir piemērotas dažādu virsmu tīrīšanai, bet vislabāk darbojas tīrot paklājus. Ja meklējat modeli paklāju tīrīšanai, jāmeklē ierīce, kurai ir suka. Uz cietām virsmām meklējiet slotu bez sukām. Bet, ja vēlaties tīrīt dažādas virsmas, ir nepieciešams modelis, kuram ir suka, bet, ja vēlaties, varat to izslēgt.

Filtri

Standarta filtrs

Šādi filtri putekļsūcējos tiek izmantoti jau ilgu laiku. Gaiss iziet caur vairākiem filtriem. Filtru skaits un kvalitāte var ievērojami atšķirties atkarībā no putekļsūcēja. Lielāks filtru skaits nozīmē labāku gaisa filtrēšanu, tāpēc, izvēloties, ir vērts to apsvērt.

HEPA filtrs

Ja vēlaties mājās nodrošināt vislabāko gaisa kvalitāti, jāmeklē slota ar HEPA filtru. Šie filtri aiztur dažādu veidu piesārņojuma daļiņas ar efektivitāti līdz 99%. Tas padara tos ļoti pievilcīgus cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar alerģijām vai astmu.

Lifetime filtrs

Izvēloties putekļsūcēju slotu, lietotājam ir iespēja izmantot nomaināmus filtrus vai pastāvīgu filtru. Šāda filtra priekšrocība ir tā, ka to varēsiet lietot ilgu laiku, kas ietaupa naudu un laiku, jo lietotājam nevajadzēs tērēt laiku, pērkot jaunu filtru.

 

 

Spēles “Reģistrē savu Dyson putekļsūcēju un laimē Dyson Micro putekļsūcēju” noteikumi

ORGANIZATORS

1.1. Spēli “Reģistrē savu Dyson putekļsūcēju – laimē Dyson Micro putekļsūcēju” (turpmāk – Spēle) organizē UAB “Arte Domestica” (turpmāk – Organizators), uzņēmuma kods 226056360, reģistrētā mītnes adrese: Savanorių pr. 180B-101, LT-03154 Viļņa, Lietuva. Spēle tiek organizēta saskaņā ar šiem – spēles “Reģistrē savu Dyson putekļsūcēju un laimē Dyson Micro putekļsūcēju” noteikumiem (turpmāk tekstā – Noteikumi).

1.2. Organizatoram ir tiesības vienpusēji labot vai grozīt šos Noteikumus, iepriekš par to publiski paziņojot interneta vietnē https://dysonpromo.eu/

SPĒLES DALĪBNIEKI

2.1. Spēlē var piedalīties visas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas Republikas teritorijā dzīvojošas 18 gadus sasniegušas un vecākas personas.

2.2. Spēlē nevar piedalīties UAB “Arte Domestica” uzņēmuma darbinieki un viņu ģimenes locekļi. Par ģimenes locekļiem tiek uzskatīti laulātie, bērni, adoptētie bērni, brāļi, māsas, māte, tēvs.

NOTEIKUMI DALĪBAI SPĒLĒ UN SPECIĀLIE SPĒLES PIEDĀVĀJUMI

3.1. Spēles piedāvājums (turpmāk tekstā – Piedāvājums): persona, kas Latvijā iegādājas jebkādu “DYSON” putekļu sūcēju, var piedalīties spēlē un laimēt balvas, kuras nosauktas šo Noteikumu 3.2. punktā.

3.2. Spēles balvas: DYSON Micro putekļsūcējs, kuru nejaušā kārtībā saņems mēnesī viena persona, kas iegādājusies un pirkumu reģistrējusi pirkumu vietnē: https://dysonpromo.eu/lv/

3.3. Spēles laimētājs tiks atlasīts izlozes ceļā katra mēneša 10. datumā. Spēles dalībnieki par laimestu tiek informēti pa norādīto kontakttālruni vai e-pastu. Balvas laimētājiem bez maksas piegādās kurjers 30 dienu laikā. Ja laimētājs nebūs sasniedzams pa norādīto kontakttālruni vai e-pastu 3 secīgas darba dienas, cits laimētājs tiks izvēlēts.

3.4. Viens Spēles dalībnieks Spēlē var piedalīties vairāk nekā vienu reizi tādā gadījumā, ja ir iegādājies vairāk par vienu “Dyson” putekļu sūcēju laika posmā no 01.01.2022.

3.5. Spēles dalībniekam ir jāsaglabā pirkuma čeks / dokuments, kurš būs jāuzrāda laimēšanas gadījumā.

3.6. Reģistrācija spēlei ir veiksmīga, ievadot unikālo pirkuma sērijas numuru, savu e-pasta adresi un telefona numuru.

3.5. Informācija par Spēli tiek sniegta interneta vietnē https://dysonpromo.eu/lv/noteikumi/

3.7. Spēles balvas naudas ekvivalentā netiek apmainītas.

SPĒLES ILGUMS

4.1. Spēle notiek no 2022. gada 1. oktobra līdz 2022. gada 31. decembrim (ieskaitot).

CITI NOSACĪJUMI

5.1. Visos gadījumos, kuri nav aprakstīti šajos Noteikumos, tiek piemēroti Lietuvas Republikas likumu un citu normatīvo aktu normas.

5.2. Par visiem šajos Noteikumos neapspriestajiem jautājumiem Organizatoram ir tiesības pieņemt vienpusēju lēmumu, vadoties pēc Lietuvas Republikas normatīvajiem aktiem.

5.3. Visus par Spēles balvām maksājamos nodokļus un citus saskaņā ar Lietuvas Republikas likumiem obligātos maksājumus samaksā Organizators.

Klientu atsauksmes par šo preci