Preču katalogs

PRESENT PETS Interaktīvs kucēns GLITTER

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 3094251

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsPRESENT PETS
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorijaInteraktīvās rotaļlietas
Atrakstīvs kucēns dāvanu kastē, kurš ir tik satraukts tikties ar jums. Kucēns burtiski izlec no savas dāvanu kastes. Reaģē uz pieskārienu un skaņu tāpat kā īsts kucēns - kucēns lec augšup un lejup, laiza un skūpsta tevi. Jauks sortiments un pārsteiguma atklājums - nezini, kuru kucēnu jūs iegūsit. IESLĒGŠANA Lai ieslēgtu, pabīdiet ieslēgšanas slēdzi ieslēgtā pozīcijā ON. Jūsu kucēns ieslēgsies AUTONOMAJĀ REŽĪMĀ, tas ries un pārvietosies gluži kā īsts kucēns. MIEGA REŽĪMS Ja nerotaļāsieties ar kucēnu, tas aizmigs un pārslēgsies uz MIEGA REŽĪMU. Piespiediet aizmugurē esošo pogu, lai to pamodinātu. ROTAĻĀŠANĀS REŽĪMI Noglaudiet kucēna galvu, lai ieslēgtu MAIGUMA REŽĪMU. Noglaudiet/pakutiniet vēderiņu, lai ieslēgtu JAUTRĪBAS REŽĪMU. Turiet piespiestu aizmugurē esošo pogu un ātri noglāstiet kucēna galvu, lai ieslēgtu TŪLĪTĒJĀ TRIKA režīmu. ATBILDES RIEŠANA Piespiediet aizmugurē esošo pogu, lai pārslēgtu uz ATBILDES RIEŠANAS režīmu. Kad kucēns ir ATBILDES RIEŠANAS režīmā, viņš klausīsies, ko jūs sakāt. Ja jūs riesiet vai kaut ko teiksiet kucēnam, viņš atbildēs un imitēs jūsu riešanu. Pēc tam, kad kucēns būs trīs reizes veicis atbildes riešanu, viņš pārslēgsies atpakaļ uz AUTONOMO REŽĪMU. ROTAĻAS Piespiediet aizmugurē esošo pogu, lai pārslēgtu uz ROTAĻU režīmu. Par ROTAĻU režīma aktivizēšanu liecinās skaņas signāls. Īsi piespiediet aizmugurē esošo pogu, lai kucēns pārslēgtos uz otro raundu. Vēlreiz īsi piespiediet aizmugurē esošo pogu, lai kucēns pārslēgtos uz AUTONOMO REŽĪMU. 1. RAUNDS - Kucēns rej vienu reizi un gaida, kad jūs tikpat daudz reižu atbildēsiet viņam ar riešanu. Atkārtojiet riešanu tik daudz reižu, cik rēja kucēns. Ja jums izdosies pareizi atbildēt kucēnam trīs reizes, jūs šo raundu uzvarējāt! 2. RAUNDS - Kucēns rej īsu ritmu un gaida, kad jūs ar riešanu atkārtosies šo pašu ritmu. Pēc tam kucēns rej vidēja garuma ritmu un gaida, kad jūs ar riešanu atkārtosiet šo pašu ritmu. Kucēns rej garu ritmu, un, ja jums izdodas pareizi atkārtot šo ritmu, jūsu uzvarējāt s
Klientu atsauksmes par šo preci