Preču katalogs

Infrasarkanā stara masieris BEURER MG100

Īpašības
RažotājsBeurer
Ātruma pozīciju skaits +5
Infrasarkanā funkcija +
Produkta kategorijaMasažieri
Jauda25 W
Masētājs ir izstrādāts un ražots tikai Vācijā. Beurer ir uzkrājis pat 97 gadu pieredzi, veidojot augstākās klases masierus mājām, kurās ir svarīga kvalitāte.
Beurer MG100 ir METĀLS . Tas nozīmē, ka, pateicoties kvalitatīvajam alumīnijam, ierīce būs ārkārtīgi izturīga, izturīga un veidota tā, lai tā būtu izturīga. Jā, tas sver nedaudz vairāk nekā standarta masieri, kas izgatavoti no plastmasas. Tas ir dabiski un neizbēgami, taču tas tiešām nav grūti un pat daudzas ļoti smalkas sieviešu rokas bez problēmām varēs baudīt kvalitatīvu masāžu ar šo Beurer masieri. Daudz lielāka masētāja priekšrocība ir tā, ka, būdams stingrs, tas tiešām patīkami "guļ rokā" un jau pirms ieslēgšanas jau saproti, par ko šeit ir runa - kvalitāti.
Beurer MG100 ir 2 MASĀŽAS GALVAS . Kopā ar pietiekami jaudīgu motoru abas masāžas galviņas īpaši labi pierāda savu vērtību. Tajā pašā laikā, ja nepieciešams, tas droši ļauj veikt "spēcīgu" masāžu.
Masāžas komplektā ietilpst arī viegli nomaināmas masāžas galviņas dažādiem masāžas veidiem un vajadzībām.
Masāžas aparātam ir pat 5 dažādas un viegli izvēlamas programmas, tāpēc noteikti izvēlēsities, kura no tām ir vislabākā konkrētajam brīdim. Ir iespējams arī iestatīt masāžas intensitāti (ātrumu). Pateicoties šīm divām funkcijām, jūs saņemsiet masāžu tādā intensitātē, kādu vēlaties, ne vairāk, ne mazāk.
Papildu rokturim vajadzētu šķist sīkums, ņemot vērā visas Beurer MG100 masētāja priekšrocības. Varbūt, bet šī jaukā detaļa ļoti palīdz masējot kādu citu un ļauj vēl stingrāk un precīzāk vadīt masieri.
Atsevišķi, nospiežot pogu, Beurer MG100 aktivizē arī infrasarkano sildīšanu. Tas ne tikai patīkami sasildīs muguru vai citu masējamo vietu, bet ļaus masāžai iekļūt dziļāk, uzlabos asinsriti un vēl vairāk atslābinās muskuļus.
Klientu atsauksmes par šo preci