Preču katalogs

LEGO® 75276 STAR WARS™ Stormtrooper™ ķivere

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 2011349

54,95 €

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits647
LEGO sērijaLEGO® STAR WARS
Izņēmuma pazīmes +

•  Zvaigžņu karu fani var apliecināt uzticību Impērijai un parādīt savas lieliskās LEGO® būvēšanas prasmes, būvējot un izliekot apskatei šo satriecoši detalizēto Stormtrooper ķiveres modeli (75276). 

•  Stormtrooper ķiveres leģendārā forma un autentiskās detaļas ir atveidotas ar LEGO® klucīšiem un grafiskām uzlīmēm. Izliec to apskatei uz pamatnes ar nosaukuma plāksnīti, lai atsauktu atmiņā aizraujošas Zvaigžņu karu ainas.

•  Šī ķivere ir daļa no lielisku, kolekcionējamu, būvēšanai un apskatei paredzētu LEGO® Star Wars™ modeļu klāsta: apskati arī komplektu "Boba Fett™ ķivere" (75277).

•  Šajā Star Wars™ tēla modeļa komplektā ir 647 detaļas, un tas būs lieliska dzimšanas dienas, Ziemassvētku vai pārsteiguma dāvana faniem no 18 gadu vecuma un aizraujošs būvēšanas izaicinājums ikvienam pieredzējušam LEGO® būvētājam.

•  Šīs lieliskās, kolekcionējamās LEGO® Star Wars™ Stormtrooper ķiveres aptuvenie izmēri: augstums 18 cm, platums 13 cm, dziļums 13 cm. Tā būs vizuāli iespaidīgs dekors gan mājās, gan birojā.

•  Šim pieaugušajiem paredzētajam komplektam nav nepieciešamas baterijas, tas ļauj koncentrēties būvēšanai un atbrīvoties no ikdienas stresa. Atvelc elpu, sajūti sevī būvēšanas stīgu un izveido lielisku LEGO® Star Wars™ Stormtrooper ķiveres modeli!

•  Vai vēlies komplektu iegādāties aizrautīgam Zvaigžņu karu fanam, kuram vēl nav lielas LEGO® komplektu būvēšanas pieredzes? Viss kārtībā! Komplektā ir iekļautas instrukcijas, lai ikviens varētu uzbūvēt šo būvēšanas un apskates modeli.

•  LEGO® Star Wars™ komplektu klāstā visu vecumu fani atradīs kaut ko sev piemērotu, lai atveidotu ainas no filmām, lomu spēlēs izspēlētu paši savus stāstus vai vienkārši uzbūvētu iespaidīgus modeļus un izliktu tos apskatei. 

•  Lai savienotu un atdalītu LEGO® klucīšus, nav jāliek lietā Spēka tumšā puse! Tie atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, lai tos vienmēr varētu nevainojami un viegli savienot.

•  LEGO® detaļas un klucīši tiek pārbaudīti gandrīz visos veidos, kādus vien var iedomāties, tāpēc vari būt pārliecināts, ka šis kolekcionējamais LEGO® Star Wars™ Stormtrooper komplekts atbilst visaugstākajiem drošības standartiem visā galaktikā.

Pārbaudi savas būvēšanas prasmes un atsauc atmiņā episkas Zvaigžņu karu ainas ar LEGO® Star Wars būvēšanas komplektu Stormtrooper™ ķivere (75276)! Stormtrooper draudīgais izskats ir detalizēti atveidots ar LEGO klucīšiem un grafiskām uzlīmēm, un ķiverei ir pievienota pamatne un nosaukuma plāksnīte, lai to izliktu apskatei.Kolekcionējami modeļi. Šis Stormtrooper ķiveres komplekts būs lieliska dāvana Zvaigžņu karu faniem no 18 gadu vecuma, un tas būs izaicinājums ikvienam pieredzējušam LEGO būvētājam. Tas ir daļa no 2020. gada janvāra jaunuma — lielisku, kolekcionējamu, būvēšanai un apskatei paredzētu LEGO Star Wars modeļu sērijas, kurā ietilpst arī komplekts Boba Fett™ ķivere (75277).Daudz aizrautības ar LEGO Star Wars komplektiem! Jau vairāk nekā divdesmit gadus uzņēmums LEGO Group atveido Star Wars pasaules zvaigžņu kuģus, transportlīdzekļus, vietas un tēlus, un LEGO Star Wars ir kļuvusi par mūsu visveiksmīgāko tēmu. Tie patīk ikvienam!
Klientu atsauksmes par šo preci