Preču katalogs

LEGO® 60244 CITY Police Policijas helikoptera transportauto

Ātra piegāde 1-2 d.d.

Kods 2011345

34,99 €

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums5-6, 7-8
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits317
LEGO sērijaLEGO® CITY
Izņēmuma pazīmes +

•  Piedāvā LEGO® City aizrautību mazajiem spraigu notikumu faniem ar šo policijas komplektu, kurā ir uzvelkams helikopters, transportauto un daudz kas cits. Jautrība var sākties, tiklīdz bērni atver kārbu.

•  Šajā policijas komplektā ir iekļauts transportauto, uzvelkams helikopters, motocikls un kvadricikls. Te ir arī LEGO® TV seriāla tēlu Rooky Partnur un Frankie Lupelli, kā arī policista un laupītāja minifigūras spraigām rotaļām.

•  Uzvelkamo policijas helikopteru (2020. gada janvāra jaunums) bērni var palaist gaisā. Transportauto ir detalizēta vadītāja kabīne, mobilā cietuma kamera, dators un barjeras — viss, kas nepieciešams LEGO® City policijas faniem.

•  Šis LEGO® City būvēšanas komplekts Policijas helikoptera transportauto (60244) būs lieliska dāvana bērniem no 5 gadu vecuma. Tas būs arī lieliski piemērots bērniem, kuriem patīk rotaļu kravas auto, helikopteri, motocikli un piedzīvojumu rotaļas.

•  Uzbūvēta helikoptera transportauto aptuveni izmēri (ar piekabi): augstums 9 cm, garums 39 cm, platums 6 cm. Uzvelkamā helikoptera aptuvenie izmēri: augstums 6 cm, garums 19 cm, platums 12 cm.

•  Nav nepieciešamas baterijas. Šī rotaļu komplekta dzinējspēks ir mazu bērnu lielā iztēle, tāpēc rotaļas var sākties jau tūlīt!

•  Būvēšanas komplekta instrukcijas ir pievienotas kārbā. Vari arī internetā izmantot Instructions PLUS — šī iespēja ir pieejama bezmaksas lietotnē LEGO® Life. Tuvini, pagriez un vizualizē modeli, lai atdzīvinātu būvēšanas procesu.

•  LEGO® City policijas komplekti palīdz bērniem pilnveidot fiziskās prasmes un gūt pārliecību par sevi, būvējot funkcijām bagātas ēkas, reālistiskus transportlīdzekļus un jautrus tēlus, kuri iedvesmo brīvām, radošām rotaļām.

•  LEGO® klucīši atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, tāpēc LEGO City būvēšanas rotaļlietas ir savienojamas un saderīgas, un detaļas ikreiz var viegli savienot un atvienot.

•  Uzņēmumā LEGO Group LEGO® City rotaļu komplekti tiek rūpīgi pārbaudīti, lai nodrošinātu ikvienas unikālās rotaļlietas atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Fantastisks komplekts bērniem, kuriem patīk spraigas rotaļas. Šajā LEGO® City komplektā Policijas helikoptera transportauto (60244) ir iekļauts uzvelkams helikopters, kas patiešām lido. Mazie noziedzības apkarotāji gūs daudz prieka, palīdzot policistam Rooky Partnur nogādāt laupītāju Frankie Lupelli aiz restēm. Komplektā ir arī policijas helikoptera transportauto un motocikls, policijas mobilā cietuma kamera un laupītāju kvadricikls. Lielisks policijas rotaļu komplekts bērniem. Šai rotaļlietai ir vienkārša būvēšanas pamācība un Instructions PLUS — interaktīva būvēšanas pamācība ar tuvināšanas un pagriešanas rīkiem, kas palīdzēs jaunajiem LEGO būvētājiem kļūt par būvēšanas meistariem. Pamācība Instructions Plus ir pieejama viedtālruņu un planšetdatoru bezmaksas lietotnē LEGO Life. Aizraujošā LEGO City policijas pasaule. LEGO City policijas komplekti sniedz jauku būvēšanas un rotaļu pieredzi. Reālistiskie transportlīdzekļi, ēkas un jautrie tēli rosina tēlainas lomu spēles un radošumu.
Klientu atsauksmes par šo preci