Preču katalogs

LEGO® 41427 FRIENDS Emmas modes preču veikaliņš

Ātra piegāde 1-2 d.d.

Kods 2011340

25,88 €

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums5-6, 7-8
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits343
LEGO sērijaLEGO® FRIENDS
Izņēmuma pazīmes +

•  Ļaujiet bērniem nodoties stilīgām rotaļām ar Emmas modes preču veikaliņu (41427). Pirmajā stāvā atrodas veikaliņš, kur jaunieši var iztēloties apģērba pirkšanas procesu, savukārt otrajā stāvā atrodas šuvējas studija, kurā var iztēloties apģērbu modeļu dizainēšanu un izgatavošanu.

•  Šajā uzbūvējamajā komplektā ir iekļauta studija un šuvēja darbnīca, 2 uzbūvējamas minilellīšu figūras, modes aksesuāri, piemēram, 2020. gada jūnija jaunums — spīdīgi auduma svārki, šķēres un audums, kas rosinās stundām ilgu radošu spēlēšanos.

•  Bērni var noņemt augšējo stāvu un spēlēties veikala un studijas zonās atsevišķi. Tas arī nodrošina vieglāku piekļuvi jautrajām veikala funkcijām, piemēram, rotējošajam stila kombinēšanas rīkam un rotējošai ģērbtuvei. 

•  Meklējat jautru rotaļlietu bērniem vecumā no 6 gadiem? Šis 343 detaļu komplekts ir lieliska dāvana svētkos vai dzimšanas dienā gan zēniem, gan meitenēm, kam patīk modes lomu spēles, vai arī tiem, kam patīk uzņemties gandarījumu sniedzošu būvēšanas projektu.

•  Šis 2 stāvu modes veikals ir vairāk nekā 17 cm augsts un 16 cm plats, un tas izskatīsies lieliski jebkurā guļamistabā. Bērni to var savienot arī ar citām LEGO® rotaļlietām, lai spēļu laiks kļūtu vēl radošāks.

•  Ar tik daudzām brīnišķīgām funkcijām šis iepirkšanās rotaļu komplekts bērniem nodrošinās stundām ilgu izklaidi, un, tā kā tam nav nepieciešamas baterijas, jautrība turpinās un turpinās. 

•  Tāpat kā visi citi LEGO® būvējamie komplekti, arī šim modes rotaļu komplektam ir skaidri saprotamas instrukcijas, kas paredzētas bērniem vecumā no 6 gadiem, lai viņi var tās izpildīt un pabeigt būvēšanu bez pieaugušo palīdzības, veicinot patstāvību un pārliecību par saviem spēkiem.

•  Iepazīstiniet bērnus ar LEGO® Hārtleikas pilsētas pasauli, vietu, kur norisinās aizraujošas misijas, mīt piemīlīgi mājdzīvnieki, notiek laimīgas draugu satikšanās un brīnišķīgas draudzības.

•  Jau kopš 1958. gada LEGO® rotaļlietu komplekti atbilst visaugstākajiem nozares standartiem un LEGO Group kvalitātes kritērijiem, tāpēc mazie pirkstiņi tās ikreiz var viegli savienot un atvienot.

•  LEGO® klucīši un detaļas tiek rūpīgi pārbaudīti, lai jūs varat būt droši, ka šī būvējamā rotaļlieta bērniem atbilst augstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Saistītas preces

Bērniem, kam patīk mode un pārģērbšanas, ļoti patiks Emmas modes preču veikaliņš (41427). Komplekts ir izveidots kā divstāvu mājā iekārtots modes veikaliņš ar daudzām detaļām, kur bērni var palīdzēt minilellītēm izvēlēties jaunus apģērbu komplektus no stilīga rotējoša stilu kombinētāja, kas ļauj izveidot saskanīgu garderobi. Bērni var apģērbt tās jaukajā rotējošajā ģērbtuvē, kurā ir ievietots atstarojošs spogulis.Izveidots jautrībai! Topošie modes gardēži var izspēlēt savus dizainera sapņus Emmas studijā, kur viņi, sēžot dīvānu zonā, pie kafijas tases var izsapņot apģērbu modeļus. Studijā ir arī šūšanas zona un balkons. Bērni var arī noņemt studiju, lai viegli piekļūtu zemāk esošajam veikaliņam. Divi draugi var arī vienlaicīgi spēlēties abās 2 zonās vienlaicīgi!Reālistiski lomu spēļu piedzīvojumi Hārtleikas pilsētas komplekti jauniešiem piedāvā aizraujošu būvēšanas un spēlēšanās pieredzi. Iepazīstiniet savu mazo celtnieku ar LEGO® Friends pasauli, kur Stefānija, Mia, Emma, Olīvija un Andrea gaida iespēju ievest ikvienu bērnu jautrības pasaulē.
Klientu atsauksmes par šo preci