Preču katalogs

LEGO® 75895 SPEED CHAMPIONS 1974 Porsche 911 Turbo 3.0

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2000093

17,99 €

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums7-8, 11+, 9-10
LEGO sērijaLEGO® SPEED CHAMPIONS
Izņēmuma pazīmes +

•  Šī modeļa automašīnas komplektā ir iekļauts 2019. gada jaunums: klasiskā Porsche 911 vadītāja minifigūra.

•  Baltajam uzbūvējamajam 1974 Porsche 911 Turbo 3.0 rotaļu auto bērniem ir kabīne ar noņemamu vējstiklu, riteņiem, kam uzmontētas gumijas sacīkšu riepas, un autentiskas dizaina detaļas, piemēram 911 Turbo ikoniskais "vaļa astes" spoileris. 

•  Noņem vējstiklu, lai ievietotu minifigūru automašīnā.

•  Iekļauti šādi piederumu elementi: Porsche 911 vadītāja ķivere un 3 konusi sacīkšu rotaļām.

•  Bērni savam sacīkšu auto var pievienot aizraujošu digitālo dimensiju un "braukt" ar šo automašīnu, kas izveidota no Forza Horizon 4 LEGO Speed Champions paplašināmās pakotnes (nopērkama atsevišķi).

•  Šis stilīgais rotaļlietu modelis bērniem ir lieliska dzimšanas dienas dāvana.

•  1974. gada Porsche Turbo 911 modeļa aptuvenie izmēri: 4 cm augstums, 15 cm garums un 6 cm platums.

Saistītas preces

Porsche faniem patiks veidot, sacensties un lepni izlikt apskatei LEGO® Speed Champions 75895 1974 Porsche 911 Turbo 3.0. Šis baltais, kolekcionējamais rotaļu auto modelis bērniem ir viens no pasaules atpazīstamākajiem klasiskajiem sporta auto, kam ir minifigūras kabīne ar noņemamu vējstiklu un kas ir aprīkots ar autentiskām detaļām, tostarp ikonisko "vaļa astes" spoileri. Izspēlē sacensību scenārijus ar klasisko Porsche 911 vadītāja minifigūru un 3 konusiem, kas arī ir iekļauti šajā LEGO auto komplektā. Fani savam sacīkšu auto var pievienot aizraujošu digitālo dimensiju un "braukt" ar šo automašīnu, kas izveidota no Forza Horizon 4 LEGO Speed Champions paplašināmās pakotnes (nopērkama atsevišķi).
Klientu atsauksmes par šo preci