Preču katalogs

LEGO® 60253 CITY Great Vehicles Saldējuma busiņš

Ātra piegāde 1-2 d.d.

Kods 2001174

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums3-4, 5-6, 7-8
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits200
LEGO sērijaLEGO® CITY
Izņēmuma pazīmes +

•  Vai pazīsti bērnu, kam ļoti garšo saldējums? Bērni var izbaudīt saulainu vasaras dienu jautrību ar šo LEGO® City komplektu Saldējuma busiņš. Tas veidots tā, lai rosinātu radošas, patstāvīgas lomu spēles, kuru pamatā ir ikdienas situācijas.

•  Būvēšanas komplekts bērniem. Iekļauts košs, krāsains saldējuma busiņš ar saldējuma pārdevējas un skeitbordista minifigūrām, kā arī suņa figūru. Lieliski piemērots radošām, patstāvīgām rotaļām.

•  Bērni var palīdzēt saldējuma pārdevējai braukt ar busiņu un pasniegt saldējumus pa lodziņu, kā arī palīdzēt skeitbordistam veikt elpu aizraujošus trikus. Krāsaino saldējuma busiņu var arī izlikt apskatei kā dekoratīvu elementu.

•  LEGO® City komplekts Saldējuma busiņš (60253) būs lieliska dāvana bērniem no 5 gadu vecuma, kā arī zēniem un meitenēm, kam patīk transportlīdzekļu modeļi. Pietiks ar pavisam nelielām būvēšanas prasmēm.

•  Uzbūvēta saldējuma busiņa aptuvenie izmēri: augstums 11 cm, garums 15 cm, platums 6 cm. Iekšpusē ir pietiekami daudz vietas, lai saldējuma pārdevēja varētu apkalpot pircējus un sēdēt pie stūres.

•  Šim kolosālajam LEGO® City saldējuma busiņa rotaļu komplektam nav nepieciešamas baterijas — tā dzinējspēks ir mazu bērnu lielā iztēle, tāpēc rotaļas var sākties jau tūlīt.

•  Ar šo būvēšanas komplektu būvēšana būs tīrā bērnu spēle. Komplektā ir drukāta būvēšanas pamācība un Instructions PLUS — interaktīva būvēšanas pamācība bērniem. Pieejama viedierīču bezmaksas lietotnē LEGO® Life.

•  LEGO® City Vareno transportlīdzekļu rotaļlietas rosina radošas rotaļas, kā arī palīdz bērniem pilnveidot fiziskās prasmes un gūt pārliecību par sevi. Bērni var iepazīt transportlīdzekļus un aizraujošā veidā atspoguļot īstās dzīves notikumus.

•  LEGO® būvēšanas komplekti atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, tāpēc LEGO City rotaļu komplekti ir savienojami un saderīgi, un visas LEGO detaļas ikreiz var viegli savienot un atvienot.

•  Uzņēmumā LEGO Group LEGO® detaļas tiek stingri pārbaudītas, lai nodrošinātu ikviena mūsu rotaļu komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Saistītas preces

Ar jautro LEGO® City rotaļu komplektu Saldējuma busiņš (60253) bērni var kļūt par ikdienas varoņiem. Bērni var glābt situāciju, pasniedzot aukstu saldējumu sakarsušajiem LEGO City pilsētas iedzīvotājiem! Iekšpusē pietiek vietas saldējuma pārdevējai, kura var pārdot saldējumu un sēdēt pie stūres, un komplektā ir pircējs ar skrituļdēli un mīlīgu suni. Te ir tik daudz iespēju lomu spēlēm! Kolosāls būvēšanas komplekts bērniem. Kārbā atrodas arī būvēšanas instrukcija. Vari arī pieslēgties internetam un lietot Instructions PLUS — pamācību, kas pieejama viedtālruņu un planšetdatoru lietotnē LEGO Life. Ar interaktīvo būvēšanās pamācību, kurā ir tuvināšanas un pagriešanas rīki, LEGO būvētāji pavisam drīz kļūst par īstiem meistariem. LEGO City Varenie transportlīdzekļi rotaļām. Ar LEGO City Vareno transportlīdzekļu rotaļu komplektiem bērni var iepazīt transportlīdzekļus, kas pārvietojas pa zemi, gaisu vai jūrām. Šīs reālistiskās rotaļlietas rosina radošas rotaļas.
Klientu atsauksmes par šo preci