Preču katalogs

LEGO® 60248 CITY Fire Ātrās reaģēšanas ugunsdzēsēju helikopters

Ātra piegāde 1-4 d.d.

Kods 2001170

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums5-6, 7-8
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits93
LEGO sērijaLEGO® CITY
Izņēmuma pazīmes +

•  Uzdāvini savam ikdienas varonim LEGO® City pilsētas piedzīvojumus ar komplektu Ātrās reaģēšanas ugunsdzēsēju helikopters (60248), kurā ir uzvelkams rotaļu helikopters, kvadricikls un daudz kas cits. Rotaļas var sākties, tiklīdz bērni atver kārbu.

•  Ar lielisku lidojošu, uzvelkamu helikopteru, glābēju kvadriciklu un degošu cauruli, kā arī 3 minifigūrām, tostarp ugunsdzēsēju pilotu, strādnieku aizsargtērpā un TV seriāla “LEGO® City” varoni ugunsdzēsēju Freya McCloud, notikumi var sākties.

•  Bērni var palaist gaisā 2020. gada janvāra jaunumu — uzvelkamo helikopteru, kurā ielikta pilota minifigūra, un atveidot TV seriāla “LEGO® City” ainas ar ugunsdzēsēju Freya McCloud. Šis komplekts ir saderīgs ar oriģinālajiem LEGO komplektiem.

•  Vai meklē aizraujošu dāvanu 5–8 gadus vecam bērnam? Šis ugunsdzēsēju rotaļu komplekts būs lieliska dāvana LEGO® City faniem un bērniem, kuriem patīk spraigas lomu spēles. Pietiks ar pavisam nelielām būvēšanas prasmēm.

•  Uzbūvēta uzvelkamā rotaļu helikoptera aptuvenie izmēri: augstums 6 cm, garums 19 cm, platums 12 cm. Kvadricikla aptuvenie izmēri: augstums 4 cm, garums 8 cm, platums 4 cm.

•  Nav nepieciešamas baterijas. Šīs LEGO® rotaļlietas enerģijas avots ir uzvelkams mehānisms un bērnu iztēle. Tāpēc vienkārši atver LEGO klucīšu iepakojumus, un ugunsdzēsēju piedzīvojumi var sākties!

•  Sākt būvēšanu ar šo LEGO® City būvēšanas rotaļlietu ir pavisam viegli. Komplektā ir iekļauta vienkārša būvēšanas pamācība, lai arī LEGO būvētāji ar minimālu pieredzi varētu patstāvīgi uzbūvēt modeļus.

•  LEGO® City ugunsdzēsēju komplekti veicina radošas lomu spēles un brīvus piedzīvojumus ar reālistiskiem modeļiem — detalizētām ēkām, lieliskiem transportlīdzekļiem un jautriem tēliem, kuri tik ļoti patīk bērniem.

•  Vai kādreiz esi domājis par to, kāpēc LEGO® klucīšus var viegli savienot un atvienot atkal un atkal? Tas ir tāpēc, ka ikviens LEGO City rotaļu komplekts ir radīts, ievērojot visaugstākos standartus nozarē un mūsu stingros kvalitātes kritērijus.

•  Katra LEGO detaļa tiek rūpīgi pārbaudīta, lai nodrošinātu tās atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Saistītas preces

Lielisks komplekts bērniem, kam patīk spraigas rotaļas. LEGO® City komplektā Ātrās reaģēšanas ugunsdzēsēju helikopters (60248) ir iekļauts uzvelkams helikopters, kas patiešām lido, kā arī ātrās reaģēšanas kvadricikla un ugunsgrēka modeļi. Bērniem patiks lomu spēles ar 3 minifigūrām: te ir strādnieks ar lielisku metinātāja masku, ugunsdzēsēju helikoptera pilots un TV seriāla “LEGO City” varone ugunsdzēsēju komandiere Freya McCloud. Kolosāla būvēšanas rotaļlieta bērniem. Ja nepieciešama lieliska dāvana bērniem, kam patīk spraigas rotaļas, tad šī būs īstā izvēle. Ar būvēšanas instrukcijām pat jaunākie LEGO būvētāji pavisam drīz aizrautīgi un patstāvīgi būvēs un rotaļāsies, spēlēs lomu spēles un pacels gaisā 2020. gada janvāra jaunumu — uzvelkamo ugunsdzēsēju helikopteru! LEGO City ugunsdzēsēju komplekti. LEGO City ugunsdzēsēju rotaļu komplekti piedāvā dažādas detalizētas ēkas, reālistiskus transportlīdzekļus un jautrus tēlus, kas ieved bērnus pasaulē, kur plaukst radošums un iztēle.
Klientu atsauksmes par šo preci