Preču katalogs

LEGO® 60246 CITY Police Policijas iecirknis

Ātra piegāde 1-2 d.d.

Kods 2001168

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums5-6, 7-8, 9-10
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits743
LEGO sērijaLEGO® CITY
Izņēmuma pazīmes +

•  Šis ir lielisks komplekts bērniem, kuriem patīk piedzīvojumi. Šajā LEGO® City rotaļu komplektā "Policijas iecirknis" (60246) ir sprāgstoša cietuma kamera, lieliski transportlīdzekļi un jautri tēli. Jautrība var sākties, tiklīdz bērni atver kārbu.

•  Kas atrodas kārbā? Rotaļu policijas iecirknis, 2 automašīnas, motocikls un drons. Komplektā ir arī 6 minifigūras, tostarp Duke DeTain, policijas priekšnieks Wheeler un Daisy Kaboom no TV seriāla “LEGO® City”, kā arī 2 suņu figūras.

•  Bērni var izbaudīt piedzīvojumus policijas iecirkņa modelī, kur ir izlaušanās sprādziena funkcija un meklēšanas prožektors ar gaismas klucīti, kā arī policijas auto ar skaņas klucīša sirēnu. Tas būs patiess prieks LEGO® City policijas faniem!

•  Šis LEGO® City policijas iecirkņa rotaļu komplekts ir lieliski piemērots bērniem no 6 gadu vecuma. Tas būs lieliska dāvana bērniem, kam patīk lomu spēļu rotaļlietas, transportlīdzekļu modeļi un spraigas rotaļas.

•  Uzbūvēta rotaļu policijas iecirkņa aptuvenie izmēri: augstums 24 cm, platums 48 cm, dziļums 15 cm. Policijas auto aptuvenie izmēri: augstums 6 cm, garums 12 cm, platums 7 cm.

•  Šajā komplektā iekļautajiem skaņas un gaismas klucīšiem nepieciešama katram viena CR1216 monētas tipa baterija. Kādas ir labās ziņas? Baterijas ir iekļautas komplektā! Tāpēc rotaļas ar skaņu un gaismu var sākties jau tūlīt.

•  Kārbā ir pievienotas vienkāršas būvēšanas instrukcijas. Vari arī izmantot Instructions PLUS — šī pamācība ir pieejama bezmaksas lietotnē LEGO® Life. Interaktīvā pamācība ar tuvināšanas un pagriešanas rīkiem padara būvēšanu nepārspējami vienkāršu!

•  LEGO® City policijas komplekti palīdz bērniem pilnveidot fiziskās prasmes un gūt pārliecību par sevi, būvējot funkcijām bagātas ēkas, reālistiskus transportlīdzekļus un jautrus tēlus, kuri iedvesmo brīvām, radošām rotaļām.

•  LEGO® būvēšanas klucīši atbilst visaugstākajiem nozares standartiem un uzņēmuma LEGO Group stingrajiem kvalitātes kritērijiem, tāpēc tie ir savienojami un saderīgi, un detaļas ikreiz var viegli savienot un atvienot.

•  Uzņēmumā LEGO Group LEGO® klucīši un detaļas tiek mestas, spiestas, savītas, karsētas, kostas, locītas, skrāpētas un stieptas, lai nodrošinātu katra rotaļu komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Saistītas preces

LEGO® City rotaļu komplektā Policijas iecirknis (60246) viss ir lielisks. Mazie likumsargi un TV seriāla “LEGO City” fani ar prieku veidos aizvien jaunus stāstus ar tēliem, kuru vidū ir Duke DeTain, policijas priekšnieks Wheeler un Daisy Kaboom. Komplektā ir iekļauts policijas iecirknis ar gaismas klucīša meklēšanas prožektoru un policijas auto ar skaņas klucīša sirēnu, kā arī auto, motocikls un patrulēšanas drons.Būvēšanas rotaļlieta, kas sniedz vēl vairāk. Komplektā ir vienkārša būvēšanas pamācība, un tam ir pieejama pamācība Instructions PLUS! Interaktīvā pamācība ir pieejama viedtālruņu un planšetdatoru bezmaksas lietotnē LEGO Life, un tajā var izmantot tuvināšanas un pagriešanas rīkus, kas palīdzēs būvētājiem kļūt par īstiem meistariem.LEGO City — lieliskas rotaļlietas bērniem. LEGO City policijas komplekti piedāvā aizraujošas būvēšanas un rotaļu iespējas. Ar reālistiskiem transportlīdzekļiem, ēkām un tēliem bērni var atveidot notikumus jautrā un radošā veidā.
Klientu atsauksmes par šo preci