Preču katalogs

LEGO® 60241 CITY Police Policijas suņu patruļa

Ātra piegāde 1-4 d.d.

Kods 2001164

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums3-4, 5-6
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits67
LEGO sērijaLEGO® CITY
Izņēmuma pazīmes +

•  Šis policijas suņu patruļas komplekts ir lieliski piemērots, lai pirmo reizi iepazītos ar aizraujošo LEGO® City pasauli. Piemērots bērniem no 4 gadu vecuma un veidots tā, lai rosinātu radošas lomu spēles, kuru pamatā ir īstās dzīves notikumi.

•  Kas atrodas kārbā? Lieliska policijas automašīna, kurā pietiks vietas policistam un viņa uzticamajam policijas sunim, dārglietu veikala aina ar 2 dārgakmeņiem, kā arī laupītājs ar lauzni un maisu laupījuma nešanai.

•  Bērni būvēšanas komplekta LEGO® City Policijas suņu patruļa (60267) tēlus un modeļus var savienot ar citiem LEGO rotaļu komplektiem, lai veidotu paši savas būves radošām rotaļām un apskatei.

•  LEGO® 4+ komplekti ir jautrs veids, kā mazi bērni var apgūt LEGO būvēšanas prasmes. Īpaši sākuma klucīši un vienkāršas drukātas būvēšanas pamācības palīdz bērniem gūt pārliecību par savām spējām un pakāpeniski pilnveidot prasmes.

•  Rotaļu policijas automašīnas aptuvenie izmēri: augstums 5 cm, garums 9 cm, platums 5 cm, tajā pietiek vietas policistam un viņa sunim. Dārglietu veikala aptuvenie izmēri: augstums 6 cm, platums 4 cm, dziļums 3 cm.

•  Būvēšanas komplektam Policijas suņu patruļa nav nepieciešamas baterijas, tāpēc rotaļas var sākties nekavējoties!

•  Šim rotaļu policijas komplektam ir drukāta būvēšanas instrukcija un Instructions PLUS — interaktīva būvēšanas pamācība, kas palīdzēs jaunajiem būvētājiem kļūt par būvēšanas meistariem! Pieejama viedierīču bezmaksas lietotnē LEGO® Life.

•  LEGO® City policijas komplekti piedāvā ēkas, lieliskus transportlīdzekļus un jautrus tēlus ar dažādām funkcijām, kas rosina radošas lomu spēles, kurās bērni var brīvi radīt aizvien jaunus piedzīvojumus, balstoties uz īstās dzīves notikumiem.

•  LEGO® City rotaļu komplekti atbilst nozares visaugstākajiem standartiem, tāpēc šo jautro bērnu rotaļlietu detaļas vienmēr var viegli savienot un atvienot.

•  Uzņēmumā LEGO Group LEGO® City klucīši un detaļas tiek mestas, spiestas, savītas, karsētas, skrāpētas un stieptas, lai nodrošinātu katra komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Saistītas preces

Bērniem patīk iejusties ikdienas varoņu lomās, un tieši to piedāvā šis LEGO® City komplekts Policijas suņu patruļa (60241)! Komplektā ir policijas automašīna, kurā pietiks vietas policistam un viņa sunim, dārglietu veikals ar dārgakmeņiem, kā arī laupītājs ar lauzni. Ideāls scenārijs mazajiem noziedzības apkarotājiem ar lielu iztēli. Jautrs komplekts bērniem. Šajā 4+ rotaļu komplektā ir iekļauta vienkārša būvēšanas pamācība un īpašs sākuma klucīša elements, lai mazi bērni varētu lepoties ar uzbūvētajām LEGO rotaļlietām. Un kopā ar viedtālruņu un planšetdatoru bezmaksas lietotni LEGO Life bērni saņem Instructions PLUS — interaktīvu būvēšanas pamācību ar tuvināšanas un pagriešanas rīkiem, ar kuriem LEGO būvēšana patiešām būs tīrā bērnu spēle. LEGO City — lieliskas rotaļlietas bērniem. Ar LEGO City policijas komplektiem bērni var iejusties piedzīvojumos, kuri līdzinās īstām dzīves situācijām. Daudzveidīgajām ēkām un transportlīdzekļiem ir daudz funkciju, lai varētu ļaut vaļu iztēlei!
Klientu atsauksmes par šo preci