Preču katalogs

LEGO® 76897 SPEED CHAMPIONS 1985 Audi Sport quattro S1

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2001094

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums7-8, 11+, 9-10
Preces kategorijaKonstruktori
LEGO sērijaLEGO® SPEED CHAMPIONS
Izņēmuma pazīmes +

•  Precīzi detalizēts, kolekcionējams auto modeļa komplekts, kurā iekļauts 1985. gada Audi Sport quattro S1 LEGO® modelis un 1 autovadītāja minifigūra. Lieliska LEGO® dāvana ikvienam aizrautīgam šīs klasiskās automašīnas fanam. 

•  Būvējams 1985. gada Audi Sport quattro S1 auto modelis, kas atveido oriģinālo modeli, un 1 kolekcionējama minifigūra autentiskā Audi sacīkšu tērpā. Šis komplekts patiks bērniem un rosinās viņus darboties radoši un sarīkot pašiem savas sacīkstes. 

•  1985. gada Audi Sport quattro S1 faniem noteikti patiks uzbūvēt mini versiju no LEGO® būvēšanas klucīšiem. Modeli var izlikt apskatei vai arī pārbaudīt tā spēkus, sarīkojot sacīkstes ar citiem auto modeļiem.

•  Šis zēniem un meitenēm no 8 gadu vecuma paredzētais būvēšanas komplekts, kurā ir 250 detaļas, būs lieliska dāvana gan aizrautīgiem šīs slavenās automašīnas faniem, gan tiem, kam patīk rotaļas ar sacīkšu automašīnām. 

•  LEGO® Speed Champions automašīnas tagad ir par 25% lielākas un vēl reālistiskākas. 1985. gada Audi Sport quattro S1 rallija auto aptuvenie izmēri: augstums 6 cm, garums 16 cm, platums 7 cm. Tā ir pietiekami neliela, lai to paņemtu līdzi.

•  Šim rotaļu komplektam nav nepieciešamas baterijas! Pēc uzbūvēšanas ar to uzreiz var rotaļāties. Šīs rotaļu automašīnas dzinējspēks ir bērnu iztēle. 

•  Nesatraucies par to, ko darīt ar visām šī bērniem paredzētā būvēšanas komplekta detaļām. Komplektā ir iekļautas vienkāršas instrukcijas, tāpēc jautrība sāksies pavisam drīz. 

•  Ar LEGO® Speed Champions būvēšanas komplektiem auto entuziasti var uzbūvēt iecienīto modeļu mini versijas un atveidot spraigos notikumus sacīkšu trasē. 

•  LEGO® klucīši jau vairāk nekā 60 gadus atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Tie ir saderīgi un vienmēr viegli savienojami un atvienojami.

•  Šīs LEGO® detaļas un klucīši ir rūpīgi pārbaudīti un atbilst visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Saistītas preces

1985. gada Audi Sport quattro S1 (76897) bija viens no B grupas rallija sacīkšu karaļiem. Sacīkšu fani tagad var uzbūvēt paši savu iemīļotās automašīnas modeli no LEGO® būvēšanas klucīšiem. Atzīmē quattro 35. gadadienu, iegādājoties šīs rallija leģendas modeli. Klasiskās rallija automašīnas atdzimšana! Šis slavenā 1985. gada sacīkšu auto Audi Sport quattro S1 modelis lieliski atveido oriģinālu ar tā dzeltenbalto krāsojumu, priekšā novietoto dzinēju, masīvo bamperi un lielo aizmugures spārnu. Šī auto modeļa komplektā iekļauta arī minifigūra Audi Sport quattro sacīkšu tērpā. Sēdies pie šī rotaļu Audi stūres un liec citiem runāt par sevi gluži tāpat kā par oriģinālo automašīnu! Atveido spraigos notikumus sacīkšu trasē. Ar LEGO Speed Champions būvēšanas komplektiem visu vecumu auto fani var uzbūvēt iemīļoto sacīkšu automašīnu modeļus un atveidot aizraujošos notikumus sacīkšu trasē. 2020. gada janvāra jaunie modeļi ir reālistiskāki un par 25% lielāki nekā jebkad iepriekš.
Klientu atsauksmes par šo preci