Preču katalogs

LEGO® 42102 TECHNIC Mini CLAAS XERION

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 2001041

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums7-8, 9-10
Preces kategorijaKonstruktori
LEGO sērijaLEGO® TECHNIC
Izņēmuma pazīmes +

•  Būvē, rotaļājies un pārbūvē. Šis LEGO® Technic Mini CLAAS XERION (42102) traktors sagādās bērniem daudz jaunu atklājumu. Lieliska dāvana zēniem un meitenēm, kam patīk lauku traktoru rotaļlietas. Papildu jautrībai pārbūvē modeli par kombainu.

•  Funkcionāla stūre un rotējošs, riteņu vadīts griezējs palīdz bērniem iepazīt mašīnbūves pasauli un radīt brīnišķīgus piedzīvojumus kopā ar traktoru. 

•  Bērni var uzbūvēt Mini CLAAS XERION traktoru dažādiem lauku darbiem un pārbūvēt to par kombainu, lai jautrība turpinātos. 

•  Klasiskais Mini CLAAS XERION traktors ir paredzēts traktoru un būvēšanas faniem un ir noderīga dāvana zēniem un meitenēm no 7 gadu vecuma.

•  Mazā rotaļu traktora (aptuvenais garums 14 cm, augstums 7 cm, platums 8 cm) lielums ir ļoti piemērots lomu spēļu piedzīvojumiem. Tas izskatās lieliski, novietots blakus citiem rotaļu lauksaimniecības rīkiem.

•  Vai bērni dedzīgi vēlas ķerties pie minitraktora būvēšanas? Lieliskas ziņas! Šim rotaļu traktora komplektam nav nepieciešamas baterijas, tāpēc rotaļas var sākties nekavējoties.

•  Kārbā iekļautas rotaļu traktora būvēšanas komplekta instrukcijas, bet tiešsaistē pieejamas kombaina instrukcijas. Var arī lejupielādēt digitālo pamācību Instructions PLUS no lietotnes LEGO Life, iedzīvinot visu būvēšanas procesu. 

•  Paver mazajiem LEGO® faniem jaunu jautras būvēšanas pasauli ar LEGO Technic. Transportlīdzekļu reālais dizains un lieliskās funkcijas nodrošina izklaidi arī ilgi pēc modeļa uzbūvēšanas. 

•  LEGO® Technic plastmasas komplekti atbilst nozares visaugstākajiem standartiem. Tādējādi tiek panākts, ka tie ir savienojami un saderīgi, un tos vienmēr var viegli savienot.

•  LEGO® Technic plastmasas modeļu komplekti tiek rūpīgi pārbaudīti, lai nodrošinātu ikvienas unikālās rotaļlietas atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Bērniem, kurus interesē lauksaimniecības rotaļlietas, patiks šis LEGO® Technic (42102) Mini CLAAS XERION traktora komplekts. Sadarbībā ar traktoru ražotāju CLAAS radītajam traktoram ir krāsojums zaļos, sarkanos un pelēkos toņos. Traktora modelim ir daudz funkciju. Mazs traktors ar lielām funkcijām. Šim traktora modelim ir funkcionāla stūre un rotējošs griezējs, ko vada riteņi. Bērniem patiks pacelt un nolaist griezēju gluži kā īstam traktoram. Vai pienācis laiks novākt ražu? Uz priekšu! Šo “divi vienā” modeli var pārbūvēt par kombainu, un jautrība turpinās. Rotaļājies un mācies ar LEGO Technic rotaļlietām! Vai zini būvēšanas fanu, kurš ir gatavs jaunam izaicinājumam? LEGO Technic komplekti ir lieliska izvēle. Šim LEGO komplektam ir ne vien drukātas instrukcijas, bet arī Instructions PLUS, tāpēc būvēšana ir vēl aizraujošāka. Šī iespēja ir pieejama viedtālruņu un planšetdatoru lietotnē LEGO Life, un tajā ir tuvināšanas un pagriešanas rīki, lai vieglāk uzbūvētu LEGO klucīšu modeļus.
Klientu atsauksmes par šo preci