Preču katalogs

LEGO® 31105 CREATOR Rotaļlietu veikals

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2001028

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums7-8, 9-10
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits554
LEGO sērijaLEGO® CREATOR
Izņēmuma pazīmes +

•  Piedāvā bērniem aizraujošu būvēšanas izaicinājumu ar šo komplektu, kurā ietverti trīs modeļi: rotaļlietu veikals, kūciņu veikals ar LEGO® darbnīcu un ziedu veikals ar jumta logu, kā arī 2 minifigūras un no klucīšiem būvēta putna figūra.

•  Kā pilsēta kļūst lielāka? Bērni var attīstīt radošumu un būvēšanas prasmes, darbojoties Creator "trīs vienā" Rotaļlietu veikalā (31105), darbīgajā kūciņu veikalā vai ziedu veikalā, vai arī liekot lietā iztēli, lai radītu ko jaunu.

•  Šis detalizētais komplekts piedāvā trīs būvēšanas iespējas vienā, un to var savienot ar citām Creator 3in1 ēkām, lai izveidotu LEGO® ielu ar bezgalīgām, radošām iespējām. No šī komplekta bērni var uzbūvēt arī kaut ko pavisam jaunu.

•  Divstāvu ēka ar rotaļlietu veikalu un dzīvokli, no klucīšiem būvētu karavīru, izkārtni ar vilcienu, bumbiņu aparātu, kustīgu raķeti, kurā var vizināties, rotaļlietām un citām detaļām būs fantastiska dāvana svētkos bērniem no 8 gadu vecuma.

•  Detalizēta un gatava visaptverošām rotaļām! Rotaļlietu veikala aptuvenie izmēri: augstums 20 cm, platums 13 cm, dziļums 10 cm. Šī lieliskā būvēšanas rotaļlieta ir radīta pamatīgiem piedzīvojumiem un radošam priekam!

•  Nebeidzamas jautrības dzinējspēks būs bērna iztēle! Rotaļlietas bez baterijām palīdz veicināt bērnu patstāvīgas rotaļas un problēmu risināšanas prasmes, kā arī sniedz prieku par pašu radītajiem jaunajiem stāstiem.

•  Atver kārbu, un bērns var sākt būvēt kādu no trīs modeļiem, rotaļāties ar to un pēc tam pārbūvēt. Vienkāršas instrukcijas palīdz bērniem veikli salikt modeli, lai viņi justu gandarījumu un iegūtu pašpaļāvību.

•  Sniedz bērniem iespējas rotaļāties ar LEGO® Creator komplektiem. Šis lieliskais mājas rotaļu komplekts sniedz bērniem iespēju attīstīt radošumu un būvēšanas prasmes jaunos virzienos, kā arī līdz ar katru pārbūvi radīt aizvien jaunus stāstus.

•  LEGO® klucīši atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, tāpēc tie ir savienojami un saderīgi, un tos ikreiz var viegli savienot un atvienot — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.

•  Uzņēmumā LEGO Group LEGO® klucīši un detaļas tiek mestas, spiestas, savītas, karsētas, kostas, locītas, skrāpētas un stieptas, lai nodrošinātu katras bērniem paredzētās būvēšanas rotaļlietas atbilstību drošības un kvalitātes standartiem.

Saistītas preces

Iepriecini LEGO® Creator "trīs vienā" detalizēto modeļu fanu ar komplektu Rotaļlietu veikals (31105). Mazie būvētāji varēs stundām ilgi pētīt divstāvu namu, kura augšstāvā ir dzīvoklis, bet pirmajā stāvā — rotaļlietu veikals, turklāt pie veikala ir raķete, kurā bērni var vizināties. Iedvesmo radošu būvēšanu. Šo LEGO Creator "trīs vienā" komplektu var izmantot 3 dažādos veidos, lai būvētu un rotaļātos. Var uzbūvēt divstāvu ēku ar rotaļlietu veikalu un pēc tam to pārbūvēt par kūciņu veikalu ar galdiņu un LEGO darbnīcu vai glītu ziedu veikalu ar jumta logu, vai arī kaut ko pavisam jaunu. Šī rotaļlieta veicina radošas rotaļas un būs lieliska dāvana. Unikāli, patstāvīgi modeļi ar rotaļu iespējām. LEGO Creator "trīs vienā" komplekti piedāvā detalizētus, reālistiskus modeļus, kuri veicina radošas rotaļas. Šīs rotaļlietas piedāvā nebeidzami plašas būvēšanas un rotaļu iespējas un vienlaikus rosina visu vecumu bērnu radošumu. Šie iespaidīgie komplekti būs lieliska dāvana bērniem un faniem.
Klientu atsauksmes par šo preci