Preču katalogs

LEGO® 31100 CREATOR Sporta auto

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 2001023

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums5-6, 7-8
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits134
LEGO sērijaLEGO® CREATOR
Izņēmuma pazīmes +

• Kādi piedzīvojumi tevi gaida? Bērni var ļaut vaļu savai iztēlei un radošajām prasmēm, vizinoties sporta auto, uzstādot jaunus ātruma rekordus ar lieljaudas auto, dodoties lidojumā ar vecmodīgu lidmašīnu vai būvējot kaut ko pavisam jaunu.

• Šis komplekts bērniem piedāvā trīs iespējas: Creator Sporta auto (31100), lieljaudas auto vai vecmodīgu lidmašīnu. Bērni var rotaļāties tikai ar šo komplektu vai arī savienot to ar citiem LEGO® komplektiem, lai uzlabotu savas būvēšanas prasmes.

• Šis komplekts patiks visiem radošas būvēšanas faniem. Sporta auto ar gaisa ieplūdes atveri un spoileru, kolosāls lieljaudas auto un jautra lidmašīna — šie modeļi būs lieliska dāvana zēniem un meitenēm no 6 gadu vecuma jebkurā dzīves situācijā.

• Detalizēts un gatavs piedzīvojumiem! Sporta auto aptuvenie izmēri: augstums 4 cm, garums 12 cm, platums 7 cm. Šī rotaļlieta ir pietiekami maza, lai to paņemtu līdzi, bet pietiekami liela, lai tajā ieliktu minifigūru (nav iekļauta komplektā).

• Nebeidzamas jautrības dzinējspēks būs bērna iztēle! Rotaļlietas bez baterijām palīdz veicināt bērnu patstāvīgas rotaļas un problēmu risināšanas prasmes, kā arī sniedz prieku par pašu radītajiem jaunajiem stāstiem.

• Vienkāršas instrukcijas palīdz bērniem veikli salikt modeli, lai viņi izjustu gandarījumu un radošu prieku. Atver kārbu, un bērns var sākt būvēt kādu no trīs modeļiem, rotaļāties ar to un pēc tam pārbūvēt.

• Sniedz bērniem nebeidzamas iespējas attīstīt būvēšanas prasmes, rotaļājoties ar LEGO® Creator "trīs vienā" komplektiem. Šis transportlīdzekļu rotaļu komplekts piedāvā būvēšanas iespējas, lai bērni varētu ļaut vaļu savam radošumam un iztēlei.

• LEGO® klucīši atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, tāpēc tie ir savienojami un saderīgi, un tos ikreiz var viegli savienot un atvienot — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.

• Uzņēmumā LEGO Group LEGO® klucīši un detaļas tiek mestas, spiestas, savītas, karsētas, kostas, locītas, skrāpētas un stieptas, lai nodrošinātu katras bērniem paredzētās būvēšanas rotaļlietas atbilstību drošības un kvalitātes standartiem.

• Iedvesmo radošas rotaļas ar šo satriecošo komplektu, kurā apvienoti 3 rotaļu modeļi: monstru vāģis, jaudīgs sacīkšu auto ar finiša līniju un dragsters. Lieliska dāvana bērniem. Būvēšana un pārbūvēšana ļauj nodoties nebeidzamām rotaļām.

Saistītas preces

Atbalsti bērna aizraušanos ar transportlīdzekļiem ar LEGO® Creator "trīs vienā" rotaļu komplektu Sporta auto (31100). Bērniem patiks traukties ar šo sarkanmelno sporta automašīnu, kurai ir vidū novietots motors, gaisa ieplūdes atvere un spoilers. Brīvība jautrai un radošai būvēšanai. Šo LEGO Creator "trīs vienā" komplektu var izmantot 3 veidos, lai būvētu un rotaļātos. No tā var uzbūvēt sporta auto, bet pēc tam to pārbūvēt par lieljaudas auto ar motoru un gaisa ieplūdes atveri vai vecmodīgu lidmašīnu, vai arī uzbūvēt kaut ko pilnīgi jaunu. Šī būvēšanas rotaļlieta veicina radošas rotaļas, un tā ir piemērota kā balva vai dāvana. Gan sporta auto, gan lieljaudas auto var ielikt minifigūru. Patstāvīgi modeļi, kurus var uzbūvēt, ar tiem rotaļāties un pēc tam pārbūvēt. LEGO Creator "trīs vienā" komplekti bērniem piedāvā jautrus, detalizētus un reālistiskus modeļus. Modeļi sniedz plašas būvēšanas un rotaļu iespējas, kā arī rosina radošumu. Šie nelielie komplekti ir arī lieliska dāvana.
Klientu atsauksmes par šo preci