Preču katalogs

LEGO® 11010 CLASSIC Balta būvpamatne

Ātra piegāde 1-2 d.d.

Kods 2001010

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums3-4, 5-6
Preces kategorijaKonstruktori
KrāsaBalts
LEGO sērijaLEGO® CLASSIC
Izņēmuma pazīmes +

• Šī 32x32 izciļņu būvpamatne nodrošina LEGO® būvētājiem stabilu baltu pamatu radošai būvēšanai — iedvesmojošu ainavu radošām rotaļām un izturīgu platformu, lai modeļus izliktu apskatei.

• Uz šīs izturīgās un spodri baltās būvpamatnes, kuras malas ir 25 cm garas, ir 1024 precīzi izvietoti izciļņi, pie kuriem LEGO® būvētāji var droši piestiprināt jebkuru LEGO detaļu.

• Balta pamatne paver bērniem plašu iespēju pasauli, kur viss ir iespējams! Klucīši pie tās turēsies jebkādā leņķī (pat kājām gaisā!), tāpēc modeļus var ērti pārvietot un izlikt apskatei, tomēr tos varēs arī viegli noņemt.

• Piedāvā šo daudzpusīgo būvpamatni jebkuram LEGO® būvētājam un skaties, kā sāk veidoties jauns modelis! Lieliska dāvana Ziemassvētkos vai dzimšanas dienā zēniem un meitenēm no 4 gadu vecuma — gan iesācējiem, gan pieredzējušiem būvētājiem.

• Šīs baltās kvadrātveida LEGO® būvpamatnes aptuvenais malas garums ir 25 cm. Tā ir pietiekami liela būvēšanas projektiem un iespaidīgiem apskates modeļiem (varbūt kāds vēlas izveidot minifigūru izstādi?). Saderīga ar visiem LEGO komplektiem.

• Lai lietotu būvpamatni un rosinātu bērnus radošai būvēšanai, nav nepieciešamas baterijas. Vienkārši iedod to LEGO® fanam un skaties, kā sākas jautrība!

• Nav nepieciešamas instrukcijas un salikšana. Būvpamatne vienkārši rosina nebeidzamas radošas rotaļas, tiklīdz tā ir izņemta no iepakojuma.

• LEGO® Classic komplekti izstaro idejas un iedvesmu. Lieliskā klucīšu un detaļu izlase rosina nebeidzamas brīvas rotaļas. Vēl nekad nav bijis tik viegli un jautri veicināt bērnu kritiskās domāšanas prasmes.

• LEGO® komplekti atbilst nozares visaugstākajiem standartiem. Tie ir savienojami un saderīgi, un klucīšus var viegli savienot un atvienot — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.

• Uzņēmumā LEGO Group LEGO® Classic klucīši un detaļas tiek maksimāli pārbaudīti, lai nodrošinātu ikviena mūsu rotaļu komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Vēl nekad nav bijusi pieejami tik liela balta LEGO® būvpamatne! Kvadrāta malas garums ir apmēram 25 cm. Ar šo spodri balto rotaļlietu bērniem būs veseli 32x32 izciļņi, uz kuriem būvēt savas LEGO ainas, rotaļāties ar tām un izlikt tās apskatei. Lielāka, labāka, gaišāka, baltāka! Iedvesmo LEGO būvētājus ar bezgalīgām iespējām — te var būvēt gan aizsalušu ezeru, gan apsnigušus kalnus, saulainas pludmales vai kosmosa kuģus! Kurš ir teicis, ka pamatnei jābūt apakšā? Šī būvpamatne notur būvēšanas klucīšus jebkādā leņķī, pat kājām gaisā (tieši laikā bērnu supervaroņu piedzīvojumiem!), un ļauj klucīšus noņemt ar minimālu piepūli. Kad būvēšana ir pabeigta, ar izturīgo būvpamatni bērni var nesagāžot pārvietot un izlikt apskatei savas būves. Rotaļlietas brīvām rotaļām, kas palīdz veidot noderīgas prasmes. LEGO Classic komplekti piedāvā brīvas rotaļas un iespēju paust savu radošumu. Kad bērni būvē, veido un iztēlojas, aizvien pilnveidojas viņu radošās domāšanas un problēmu risināšanas iemaņas!
Klientu atsauksmes par šo preci