Preču katalogs

LEGO® 76239 DC COMICS BATMAN Batmobile™ Tumbler: Scarecrow™ izšķirošā cīņa

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 2021498

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits422
LEGO sērijaLEGO® SUPER HEROES
Izņēmuma pazīmes +

• LEGO® DC Batman™ komplekts "Batmobile™ Tumbler: cīņa ar Scarecrow™" (76239) ieliek bērnu rokās dinamiskus supervaroņu piedzīvojumus ar kolosālo, bruņoto Tumbler Batmobile™.

• Iekļauts būvējams Tumbler Batmobile™, kā arī Betmena un Scarecrow™ minifigūras ar ieročiem. Rotaļu iespējas vēl vairāk paplašina alternatīva “murgu” Batman galva.

• Mazie piedzīvojumu varoņi var traukties par GOTEMAS PILSĒTAS ielām nepārspējamā, bruņotā noziegumu apkarošanas mašīnā un cīnīties ar leģendāru ļaundari no filmām par Betmenu.

• Šis būvējamais rotaļu Tumbler būs kolosāla dzimšanas dienas vai svētku dāvana Betmena un iespaidīgu automašīnu faniem no 8 gadu vecuma.

• Transportlīdzekļa aptuvenais augstums ir 7 cm, garums 19 cm un platums 12 cm, un to var ērti savienot ar citiem LEGO® DC Batman™ komplektiem.

• LEGO® DC Batman™ rotaļu komplekti ar aizraujošiem tēliem, transportlīdzekļiem, aprīkojumu un ieročiem ieved bērnus supervaroņu pasaulē, kurā var ļauties nebeidzamiem iztēles bagātiem piedzīvojumiem.

• LEGO® detaļas atbilst stingriem nozares kvalitātes standartiem, tāpēc tās ir savienojamas un saderīgas, tās vienmēr var viegli savienot un atvienot — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.

• LEGO® detaļas tiek mestas, karsētas, spiestas, savītas un pārbaudītas, lai nodrošinātu atbilstību stingriem globāliem drošības standartiem.

Kolosālais, bruņotais Tumbler Batmobile™ no Batman™ “Tumšā bruņinieka” filmu triloģijas, kā arī Betmena un Scarecrow™ minifigūras.

LEGO® DC Batman™ komplekts "Batmobile™ Tumbler: cīņa ar Scarecrow™" (76239) ieliek bērnu rokās dinamiskus supervaroņu piedzīvojumus. Nepārspējams, bruņots transportlīdzeklis cīņai pret noziedzību. Tumbler Batmobile™ no Betmena “Tumšā bruņinieka” filmu triloģijas ir viens no leģendārākajiem kaujas transportlīdzekļiem kino vēsturē. Auto ir atverams jumts, lai piekļūtu vadītāja un pasažiera sēdekļiem un vadības panelim. Priekšpusē atrodas 2 šautenes. Te ir pat vieta, kur glabāt Batarang™. Iekļautas 2 minifigūras: Betmens ar Batarang, āķa šāvēju un alternatīvu “murgu” galvu un Scarecrow ar šauteni un toksiskās baiļu gāzes trauku. Kad cīņa ir pierimusi, Tumbler Batmobile lieliski izskatīsies, izlikts apskatei bērna istabā.

Klientu atsauksmes par šo preci