Preču katalogs

LEGO® 76156 MARVEL NEW THEATRICAL Domo pieaugums

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 2021492

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits1040
LEGO sērijaLEGO® SUPER HEROES
Izņēmuma pazīmes +

• LEGO® Marvel būvēšanas rotaļlieta "Domo sacelšanās" (76156) ļauj bērniem ielūkoties Mūžīgo kosmosa kuģī un lomu spēlēs atveidot neskaitāmas kaujas ar supervaroņu minifigūrām un Mainīgajiem.

• Komplektā iekļautas 6 minifigūras — Makari, Ikars, Tena, Sersi un ekskluzīvie Druigs un Fastoss —, kā arī 2 Mainīgo kaujas figūras, tostarp Mainīgo vadonis Kro, kosmosa kuģis, ieroči un piederumi.

• Bērni var likt lietā visas savas supervaroņu prasmes izšķirošajā cīņā starp Mūžīgajiem un Mainīgajiem. Ar detalizēti iekārtoto Mūžīgo kosmosa kuģi pārpasaulīgas, radošas rotaļas ir garantētas!

• Vai tu meklē supervaroņu būvēšanas komplektu bērniem? Šis LEGO® Marvel Eternals rotaļu komplekts, kurā iekļautas 6 lieliskas minifigūras un 2 Mainīgo kaujas figūras, ir lieliska Ziemassvētku vai dzimšanas dienas dāvana bērniem no 8 gadu vecuma.

• Eternals kosmosa kuģis ir vairāk nekā 22 cm garš, tādēļ LEGO® Marvel komplekts "Domo sacelšanās" nodrošina bērniem nebijušu apmēru supervaroņu piedzīvojumus, kā arī lieliski izskatās jebkurā bērnistabā.

• Šīs viegli būvējamās rotaļlietas komplektā ir iekļautas vienkāršas, skaidras instrukcijas, lai bērni varētu bez kavēšanās būvēt, rotaļāties un gūt pēc iespējas vairāk radošas jautrības ar Eternals supervaroņu rotaļu komplektu.

• LEGO® Marvel Eternals rotaļlietas sniedz bērniem jaunas supervaroņu filmu piedzīvojumu iespējas! Ar lieliskajiem kolekcijas tēliem radošie lomu spēļu piedzīvojumi nekad nebeigsies.

• LEGO® būvēšanas rotaļlietas atbilst stingriem nozares standartiem, tāpēc to daļas ir savienojamas un saderīgas, un klucīšus ikreiz var viegli savienot un atvienot — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.

• LEGO® detaļas un klucīši tiek mesti, karsēti, spiesti, savīti un pārbaudīti, lai nodrošinātu bērnu rotaļu konstruktoru atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Bērni var izpētīt Mūžīgo kosmosa kuģa detalizēto iekšpusi un atdarināt izšķirošo kauju ar 6 supervaroņu minifigūrām un 2 ļaunajiem Mainīgajiem.

Rotaļājoties ar LEGO® Marvel komplektu "Domo sacelšanās" (76156), bērni var izpētīt Mūžīgo kosmosa kuģa detalizēto iekšpusi un atveidot izšķirošo kauju ar 6 supervaroņu minifigūrām un 2 ļauniem Mainīgajiem. Kosmosa kuģa būvēšanas rotaļlieta un supervaroņu cīņas. Ja tu meklē jaunu rotaļlietu bērniem, viņiem patiks šis kaujas kuģa cīņu rotaļu komplekts. Bērni var apvienot spēkus ar 6 Mūžīgajiem — Makari, Ikaru, Tenu, Sersi, Druigu un Fastosu — un izpētīt viņu lielisko kosmosa kuģi. 3 malas var pacelt un atvērt, lai piekļūtu pilota kabīnei, ieroču telpai, laboratorijai un citiem elementiem. Kad ierodas Mainīgo ļaunais vadonis kopā ar līdzgaitnieku, bērniem jāizmanto kosmosa kuģis, lai uzvarētu Mainīgos! Ja komplekts paredzēts minifigūru fanam, ņem vērā, ka šis LEGO rotaļu komplekts ir vienīgais, kurā iekļautas Druiga un Fastosa minifigūras! Marvel Studios filmas “The Eternals” rotaļu komplekti — populāras supervaroņu rotaļlietas. LEGO Marvel Eternals klucīšu būvēšanas rotaļlietas ir piedzīvojumu rotaļu komplekti ar lieliskām minifigūrām, kas iedvesmo bērnus rotaļām un būs lieliskas dāvanas Ziemassvētkos vai dzimšanas dienā.

Klientu atsauksmes par šo preci