Preču katalogs

LEGO® 75966 HARRY POTTER™ Cūkkārpas Vajadzību istaba

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums7-8, 9-10
Produkta kategorijaKonstruktori
LEGO sērijaLEGO® HARRY POTTER
Izņēmuma pazīmes +

•  Bērni var izspēlēt iecienītos Cūkkārpas stāstus ar Dumidora armiju, apgūstot burvestības slepenajai misijai — cīņai pret ļaunajiem spēkiem.

•  Iekļautas 3 minifigūras ar zizli — Harijs Poters, Hermione Grendžera, Luna Mīlaba —, 2 aizstāvji dzīvnieku veidolā, jaudīgais šāvējs, Nāvēža manekens un detalizēta istaba ar pīlāru, tāfeli un kamīnu.

•  Bērni atvirza paneli un pa slepenām durvīm iekļūst slepenajā nodarbībā aizsardzībai pret tumšajām zintīm kopā ar Hariju Poteru un draugiem. Tur viņi var izsaukt aizstāvjus, izšaut un izmantot interesantas iespējas iztēles bagātai jautrībai.

•  LEGO® Harry Potter™ būvēšanas rotaļlieta bērniem "Cūkkārpas Vajadzību istaba" (75966) palīdzēs zēniem un meitenēm no 7 gadu vecuma pārcelties uz maģisku iedomu un iztēles bagātu piedzīvojumu pasauli Cūkkārpas Raganības un burverstību arodskolā.

•  Pilnā, savienotā modeļa aptuvenais augstums ir 7 cm, garums 19 cm, bet dziļums — 6 cm. Komplekta dažādās daļas var savienot dažādos veidos, rosinot jaunus rotaļu veidus.

•  Šai lieliskajai Harija Potera rotaļlietai nav nepieciešamas baterijas, tāpēc bērni var jebkurā brīdī un vietā ļauties radošai jautrībai, izklaides bagātām lomu spēlēm un praktiskām cīņām un piedzīvojumiem.

•  Vienkāršas, skaidras instrukcijas palīdzēs bērniem nekavējoties sākt būvēšanu un rotaļas — turklāt ar to vien jautrība nebeidzas! Trīs interesantās minifigūras ir ļoti dekoratīvas, un tās var izmantot arī ar citiem LEGO® Harry Potter™ komplektiem.

•  LEGO® Harry Potter™ rotaļlietas atdzīvina filmu aizraujošās ainas. Šie dažādām iespējām bagātie komplekti ar iecienītiem tēliem, fantastiskām radībām un aizraujošām atrašanās vietām ļauj bērniem pieskarties Harija Potera pasaulei.

•  Jau kopš 1958. gada LEGO® klucīši atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, tāpēc tie ir savienojami un saderīgi, un mazuļi tos ikreiz var viegli savienot un atvienot — maģija nebūs nepieciešama!

•  LEGO® detaļas un klucīši tiek mesti, karsēti, spiesti, savīti un pārbaudīti, lai nodrošinātu ikviena būvēšanas komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības standartiem pasaulē.

LEGO® Harry Potter™ Cūkkārpas Vajadzību istaba (75966) pārceļ mazās burves un burvjus uz maģijas apdvestu pasauli, kad viņi kopā ar draugu pulciņu dodas slepenā misijā pret varenām tumšajām zintīm.“Harija Potera un Fēniksa ordeņa” lomu spēļu rotaļlieta. Harija Potera fani var atveidot klasiskās ainas no filmām un uzburt savus iztēles piedzīvojumus kopā ar Hariju, Hermioni Grendžeru un Lunu Mīlabu. Dumidora armija apgūst burvestības noslēpumainajā Vajadzību istabā. Bērni var palīdzēt Harijam mācīt aizstāvja burvestību. Lunai ir zaķis, bet Hermionei — ūdrs. Jaudīgie šāvēji ietilpst minifigūru rokās un raida šāviņus pret mehānisko rotaļu Nāvēdi. Ir tik daudz interesantu iespēju un piederumu, ka maģijas apdvestās izklaides nekad nebeigsies!Maģija, noslēpumi un nebeidzami piedzīvojumi. LEGO Harry Potter komplekti atveido spraigas darbības pilnas ainas no filmām. Šie apburošie rotaļu komplekti ar iecienītiem tēliem, mītiskām radībām un zināmām atrašanās vietām iedzīvina burvju pasauli.
Klientu atsauksmes par šo preci