Preču katalogs

LEGO® 31109 CREATOR Pirātu kuģis

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums11+, 9-10
Produkta kategorijaKonstruktori
LEGO sērijaLEGO® CREATOR
Izņēmuma pazīmes +

•  LEGO® Creator 3in1 komplekts "Pirātu kuģis" (31109) rosinās bērnus radoši rotaļāties, un tajā ir iekļauti 3 modeļi vienā komplektā: klasisks pirātu kuģis, vienkāršs pirātu krodziņš un noslēpumainā Galvaskausa sala. Būvē un pārbūvē, lai rotaļas nekad nebeigtos.

•  Iespēju bagātība! Bērni var ļaut vaļu savām būvēšanas prasmēm un radošumam ar šo neticami detalizēto rotaļu pirātu kuģi, iegriezties pirātu krodziņā, izpētīt Galvaskausa salu vai uzbūvēt pilnīgi jaunu modeli.

•  Šis komplekts piedāvā 3 LEGO® Creator 3in1 modeļus: Pirātu kuģis (31109), pirātu krodziņš vai Galvaskausa sala. Var rotaļāties ar katru modeli atsevišķi vai arī savienot tos ar citiem komplektiem. Komplektā ir arī 3 minifigūras vēl plašākām rotaļu iespējām.

•  Šis lieliskais komplekts patiks visiem radošu rotaļu un būvēšanas faniem. Reālistiskie pirātu kuģa, pirātu krodziņa un Galvaskausa salas modeļi būs lieliska Ziemassvētku, dzimšanas dienas vai svētku dāvana zēniem un meitenēm no 9 gadu vecuma.

•  Sajūti pasaules jūru valdzinājumu! Pirātu kuģa aptuvenie izmēri: augstums 37 cm, garums 46 cm, platums 19 cm. Šai aizraujošajai rotaļlietai ir daudz interesantu detaļu, un tā ir pietiekami liela nopietni jautrām rotaļām gan vienatnē, gan kopā draugu pulciņā.

•  Nebeidzamas jautrības dzinējspēks būs bērna iztēle! Rotaļlietas bez baterijām palīdz veicināt bērnu patstāvīgas rotaļas un problēmu risināšanas prasmes, kā arī sniedz prieku par pašu radītajiem jaunajiem stāstiem.

•  Atver kārbu, un bērns var sākt būvēt kādu no trīs modeļiem, rotaļāties ar to un pēc tam pārbūvēt. Skaidras, vienkāršas instrukcijas palīdz bērniem veikli salikt modeli, lai viņi izjustu gandarījumu un radošu prieku.

•  Sniedz bērniem nebeidzamas iespējas attīstīt būvēšanas prasmes, rotaļājoties ar LEGO® Creator 3in1 komplektiem. Šis kolosālais pirātu kuģa rotaļu komplekts piedāvā daudz būvēšanas iespēju, lai bērni varētu ļaut vaļu savai iztēlei.

•  LEGO® būvēšanas klucīši atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, tāpēc tie ir savienojami un saderīgi, tos vienmēr var viegli savienot un atvienot — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.

•  LEGO® detaļas un klucīši tiek mesti, karsēti, spiesti, savīti un pārbaudīti, lai nodrošinātu ikviena bērniem paredzētā būvēšanas komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Sajūti pasaules jūru valdzinājumu! Pārgalvīgi piedzīvojumi gaida pirātu fanus LEGO® Creator 3in1 rotaļu komplektā "Pirātu kuģis" (31109). Šajā lieliskajā, detalizētajā komplektā ir pirātu kuģis ar kustīgām burām, lielgabaliem un kajīti, kurai ir atverams jumts un sānu malas, 3 minifigūras, būvējamas figūras, piemēram, haizivs un papagailis, kā arī dažādas citas no klucīšiem būvētas detaļas un lieliski piederumi, kas rosinās rotaļāties.Iztēles brīvība. Šis LEGO Creator 3in1 rotaļu komplekts piedāvā vismaz 3 dažādas būvēšanas un rotaļu iespējas. Bērni var uzbūvēt pirātu kuģi, bet pēc tam to pārbūvēt par pirātu krodziņu vai baiso Galvaskausa salu. Viņi var arī ļaut vaļu savam radošumam un uzbūvēt kaut ko pilnīgi jaunu.Rotaļu iespējām nav robežu. LEGO Creator 3in1 komplekti bērniem piedāvā dažādus reālistiskus modeļus, kuri rosina radošas rotaļas. Modeļi sniedz nebeidzami plašas būvēšanas un rotaļu iespējas un vienlaikus rosina visu vecumu bērnu radošumu. Aizraujošie rotaļu komplekti būs lieliska dāvana bērniem Ziemassvētkos vai dzimšanas dienā.
Klientu atsauksmes par šo preci