Preču katalogs

LEGO® 60265 CITY Oceans Okeāna izpētes bāze

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums5-6, 7-8
Produkta kategorijaKonstruktori
LEGO sērijaLEGO® CITY
Brīdinājums par sīkām detaļām-
Izņēmuma pazīmes +

•  Ar šo LEGO® City rotaļu komplektu "Okeāna izpētes bāze" (60265) bērni var ienirt dziļi iztēles zemūdens piedzīvojumos. Tas ir viss, kas bērniem nepieciešams jautrai un gandarījumu sniedzošai rotaļu pieredzei.

•  Kas atrodas kārbā? Rotaļu okeāna izpētes bāze ar savstarpēji maināmiem sadzīves un izpētes moduļiem, kā arī zemē nolaižamu zemūdeni, zemūdens dronu, 5 pētnieku minifigūrām, haizivs un dzeloņrajas figūrām.

•  LEGO® City Okeāna izpētes bāzes komplektā ir savstarpēji maināmi sadzīves un izpētes moduļi, zemē nolaižama zemūdene, kam ir kustīgas izpētes rokas, rotējošs propellers un atverama kabīne, kurā var ievietot divas minifigūras.

•  Vai meklējat aizraujošu dāvanu bērnam no 6 gadu vecuma? Šis komplekts būs lieliska dāvana Ziemassvētkos, dzimšanas dienā vai jebkurā citā dienā LEGO® City faniem un bērniem, kam patīk lomu spēles. Pietiks ar pavisam nelielām būvēšanas prasmēm.

•  Uzbūvēta izpētes bāze ir vairāk nekā 20 cm augsta, 27 cm plata un 15 cm dziļa, savukārt zemūdens drons ir vairāk nekā 3 cm augsts, 6 cm garš un 3 cm plats. 

•  Vai ir nepieciešamas baterijas? Nē, šī būvēšanas komplekta dzinējspēks ir mazu bērnu lielā iztēle. Vienkārši atver LEGO® klucīšu iepakojumus un rotaļas var sākties jau tūlīt!

•  Šim būvēšanas komplektam ir pievienotas drukātas būvēšanas instrukcijas un Instructions PLUS – interaktīvas būvēšanas pamācības topošajiem būvniekiem. Tās ir pieejama kā LEGO® Building Instructions lietotnes bezmaksas sadaļa viedierīcēm.

•  LEGO® City ar lepnumu atbalsta National Geographic pētnieku-atklājēju darbu, kas palīdz veidot labāku pasauli mums visiem. LEGO City okeāna rotaļu komplekti iepazīstina bērnus ar aizraujošo zemūdens izpētes pasauli.

•  Katrs LEGO® City okeāna rotaļu komplekts ir veidots atbilstoši visaugstākajiem nozares standartiem un kritērijiem. Tādējādi tiek panākts, ka LEGO detaļas un klucīši ir savienojami un saderīgi, un tos vienmēr var viegli savienot un atvienot.

•  LEGO® detaļas un klucīši tiek mesti, karsēti, spiesti, savīti un pārbaudīti, lai nodrošinātu ikviena bērniem paredzētā būvēšanas komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Bērniem, kam patīk jūra un tās iemītnieki, ļoti patiks šis LEGO® City rotaļu komplekts "Okeāna izpētes bāze" (60265). Ar koraļļiem klātā okeāna izpēte vai atpūta bāzē, kuras dzīvojamie un izpētes moduļi ir mainām vietām, bērniem sniegs daudz jautrības. Un ar stilīgo rotaļu ceļamkrānu, nosēdināmu zemūdeni un zemūdens dronu, kā arī haizivs un dzeloņrajas figūrām, un 5 spēcīgu pētnieku izpētes komandu bērniem būs daudz aizraujošu atklājumu!Būvēšanas pieredze, kurā pazūd laiks. Šajā LEGO® City 6+ rotaļlietas kārbā atradīsiet viegli ievērojamas būvēšanas instrukcijas. Varat arī pieslēgties internetam un lejupielādēt Instructions PLUS — pamācību, kas pieejama viedtālruņu un planšetdatoru lietotnē LEGO Building Instructions. Ar šo interaktīvo būvēšanās pamācību, kurā ir lieliski tuvināšanas un pagriešanas rīki, jaunie LEGO būvētāji pavisam drīz kļūst par īstiem meistariem!Stilīga izpētes rotaļlieta bērniem. LEGO City ar lepnumu atbalsta National Geographic pētnieku darbu. Ar funkcijām bagātajām ēkām, stilīgajiem transportlīdzekļiem un jautrajiem varoņiem mūsu okeāna rotaļu komplekti iedvesmo topošos pētniekus atveidot reālistiskus rotaļu scenārijus.
Klientu atsauksmes par šo preci