Preču katalogs

LEGO® 60262 CITY Airport Pasažieru lidmašīna

Ātra piegāde 1-2 d.d.

Kods 2003808

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums5-6, 7-8, 9-10
Produkta kategorijaKonstruktori
LEGO sērijaLEGO® CITY
Izņēmuma pazīmes +

•  Šī rotaļu pasažieru lidmašīna ideāli iepazīstinās ar aizraujošo LEGO® City pasauli. Lieliski piemērots bērniem no 6 gadu vecuma un veidots tā, lai iedvesmotu uz radošām, patstāvīgām rotaļām, kuru pamatā ir īstās dzīves notikumi.

•  Kas atrodas kārbā? Šajā pasažieru lidmašīnas rotaļlietā ir iekļauta liela lidmašīna, lidostas kravas auto ar mašīnas liftu, iekāpšanas kāpnes, lidostas terminālis, sarkans kabriolets, 8 minifigūras un mazuļa figūra.

•  Iekļauts liels lidmašīnas modelis ar sēdvietām pilota un pasažieru minifigūrām  – tostarp Poppy Starr no TV seriāla "LEGO® City Adventures"  – un termināla ēka ar bagāžas lenti un dispečera torni.

•  LEGO® City būvēšanas komplekts "Pasažieru lidmašīna" (60262) ir lieliska dzimšanas dienas vai ikdienas dāvana bērniem no 6 gadu vecuma un būs piemērots gan zēniem, gan meitenēm, kam patīk rotaļu lidmašīnas un aizraujoši lidojumi uz tālām zemēm.

•  Uzbūvēta Pasažieru lidmašīna ir vairāk nekā 18 cm augsta, 54 cm gara un 44 cm plata, savukārt termināla ēka ir vairāk nekā 21 cm augsta, 28 cm plata un 12 cm dziļa. 

•  Nav nepieciešamas baterijas. Šīs uzbūvējamās lidmašīnas dzinējspēks ir mazu bērnu lielā iztēle, tāpēc rotaļas var sākties jau tūlīt!

•  Būvēšanas komplekta instrukcijas ir pievienotas kārbā. Varat ielūkoties arī Instructions PLUS – LEGO® Building Instructions lietotnes bezmaksas sadaļā. Tuviniet, pagrieziet un vizualizējiet modeli, lai atdzīvinātu būvēšanas procesu.

•  LEGO® City lidostas rotaļlietas palīdz bērniem pilnveidot fiziskās prasmes un gūt pārliecību par sevi, būvējot funkcijām bagātas ēkas, reālistiskus transportlīdzekļus un jautrus tēlus, kuri iedvesmo brīvām, patstāvīgām rotaļām.

•  Visi LEGO® City lidostas rotaļu komplekti atbilst visaugstākajiem nozares standartiem un kvalitātes kritērijiem, lai nodrošinātu visu LEGO detaļu un klucīšu saderību un tos vienmēr varētu viegli savienot un atvienot.

•  LEGO® detaļas un klucīši tiek mesti, karsēti, spiesti, savīti un pārbaudīti, lai nodrošinātu ikviena bērniem paredzētā būvēšanas komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Bērni var radoši rotaļāties kaut vai debesīs ar šo LEGO® City būvēšanas komplektu "Pasažieru lidmašīna" (60262), kurā ir milzīgs gaisa kuģis ar pilota un pasažieru minifigūru sēdvietām, tostarp dziedātājai Poppy Starr no TV seriāla "LEGO City Adventures". Tajā pat pietiek vietas Poppy sarkanajam kabrioletam. Bērni varēs uzbūvēt termināla celtni ar bagāžas lenti un dispečera torni, kā arī lidostas kravas auto ar transportlīdzekļa liftu. Stilīga rotaļu lidmašīna bērniem. LEGO City rotaļu komplektā "Pasažieru lidmašīna" ir iekļauta viegli izpildāma instrukcija un Instructions PLUS  – LEGO Building Instructions lietotnes bezmaksas sadaļa viedtālruņiem un planšetdatoriem. Ar šo interaktīvo būvēšanas pamācību, kurā ir tuvināšanas un pagriešanas rīki, topošie LEGO būvētāji pavisam drīz kļūst par īstiem meistariem.LEGO City radošā pasaule. LEGO City lidostas komplekti sniedz patīkamu, prieka piesātinātu būvēšanas un rotaļāšanās pieredzi, jo tajā ir reālistiskas ēkas, stilīgi lidostas transportlīdzekļi un aizraujoši lidmašīnu modeļi, kā arī detalizēti piederumi un jautri varoņi, kas veicina neierobežotu, radošu lomu spēli.
Klientu atsauksmes par šo preci