Preču katalogs

LEGO® 76185 MARVEL NEW THEATRICAL Cilvēks zirneklis tempļa darbnīcā

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 2021496

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits355
LEGO sērijaLEGO® SUPER HEROES
Izņēmuma pazīmes +

• Marvel fani var pārsteigt savus draugus ar LEGO® Marvel komplektu "Zirnekļcilvēks Sanctum darbnīcā" (76185), kurā iekļauts supervaroņu burvja aizraujošais pagrabs.

• Iekļautas 4 minifigūras: Zirnekļcilvēks, MJ, Vongs un Doktors Streindžs (ar auduma apmetni).

• Iekļauts elpu aizraujošs piederumu klāsts, kas iedvesmos radošām lomu spēlēm, piemēram, lieliski instrumenti, velosipēdi, spēļu pults, svečturi, magnetofons un mistisks spīdošs akmens.

• Rotaļu iespējas vēl vairāk paplašina milzīgs, būvējams, briesmīgs kukainis ar kustīgām spīlēm.

• Kolosāla dzimšanas dienas, svētku vai pārsteiguma dāvana Marvel filmu faniem no 7 gadu vecuma. To apbrīnos ikviens, kurš to redzēs!

• Doktora Streindža aizraujošais, maģiskais pagrabs ir aptuveni 9 cm augsts, 22 cm plats un 22 cm dziļš, un to var lieliski savienot ar citiem LEGO® Marvel komplektiem.

• Lai būvēšana kļūtu vēl aizraujošāka, bezmaksas lietotnē LEGO® Building Instructions ir iekļauta digitālā pamācība Instructions PLUS, kas bērniem rotaļu komplekta būvēšanā piedāvā izmantot tuvināšanas, pagriešanas un vizualizēšanas rīkus.

• Visi LEGO® Marvel rotaļu komplekti ir lieliski un kolekcionējami, un tie piedāvā bērniem iespēju iedzīvināt iemīļotos mirkļu no supervaroņu filmām un radīt pašiem savus iztēles bagātos stāstus.

• LEGO® būvēšanas klucīši atbilst stingriem nozares standartiem, tāpēc tie ir savienojami un saderīgi, tos vienmēr var viegli savienot un atvienot — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.

• LEGO® detaļas tiek mestas, karsētas, spiestas, savītas un pārbaudītas, lai nodrošinātu atbilstību stingriem globāliem drošības standartiem.

Aizved bērnus uz Doktora Streindža pagrabu un kauju ar briesmīgu kukaini. Tas viss gaida šajā aizraujošā rotaļu komplektā no Marvel Studios filmas “Spider-Man: No Way Home”.

Marvel Studios filmas “Spider-Man: No Way Home” fani var pārsteigt savus draugus ar LEGO® Marvel komplektu "Zirnekļcilvēks Sanctum darbnīcā" (76185). Komplektā ir autentiskas detaļas, lieliski piederumi un briesmīgs kukainis, ar kuru cīnīties. Ar to iztēles bagātas rotaļas un iespaidīgi apskates eksponāti nekad nebeigsies. Doktora Streindža aizraujošā bāze. Mistisko mākslu meistara pagrabā ir daudz interesantu priekšmetu, kas patiks Marvel filmu faniem un rosinās nebeidzamas radošas lomu spēles. Te ir lieliski instrumenti, velosipēdi, spēļu pults, svečturi, magnetofons, mistisks spīdošs akmens un daudz citu maģisku noslēpumu, ko bērniem atklāt. Komplektā ir iekļautas 4 populāru tēlu minifigūras: Zirnekļcilvēks, MJ, Vongs un Doktors Streindžs lidošanas apmetnī. Rotaļu iespējas vēl vairāk paplašina milzīgs, būvējams, briesmīgs kukainis ar kustīgām spīlēm. Lai būvēšana sagādātu vēl vairāk prieka, bezmaksas lietotnē LEGO Building Instructions ir iekļauta digitālā pamācība Instructions PLUS, kurā bērni rotaļu komplekta būvēšanas procesā var izmantot tuvināšanas, pagriešanas un vizualizācijas rīkus.

Klientu atsauksmes par šo preci