Preču katalogs

LEGO® 42108 TECHNIC Autoceltnis

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2001154

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums7-8, 11+, 9-10
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits1292
LEGO sērijaLEGO® TECHNIC
Izņēmuma pazīmes +

•  Uzzini, kā darbojas īsts celtnis, ar šo spraigas darbības pilno LEGO® komplektu būvniecības faniem. Stūrē kravas auto, izbīdi izvirzāmos elementus, pacel strēli un virzi gaisā betona pīlāru.

•  Šī lieliskā būvējamā rotaļlieta sagādā daudz iespēju apgūt mašīnbūvi un kustību zinātni. 8 riteņu stūrēšana, 4 atsevišķi vadāmi izvirzāmie elementi, 2 kabīnes un īpaši augsta teleskopiskā svira — tas viss kopā veido lielisku celtni!

•  Izklaidējies, būvējot šo interesanto modeli. Pēc tam izmēģini visas daudzveidīgās funkcijas. Izmanto pīlāru, lai izmēģinātu visas celtņa iespējas, un pēc tam sūti kravas auto nākamajā darbā.

•  Celtņu faniem no 10 gadu vecuma patiks šis lieliskais LEGO® Technic (42108) komplekts. Šī ir lieliska izvēle, ja meklē labāko dāvanu kādam, kuram patīk LEGO® Technic un kurš ir gatavs jaunam būvēšanas izaicinājumam.

•  Šī LEGO® celtņa izmēri ir īpaši iespaidīgi. Celtņa sviras augstums sasniedz 78 cm. Tas ir daudz! Iespaidīgo izmēru dēļ tas ir lielisks modelis, ko var izlikt apskatei; aptuvenais garums ir 48 cm, bet platums ir 11 cm.

•  Šim rotaļu celtņa kravas auto nav nepieciešamas baterijas. Vajadzīga tikai zinātkāre un vēlme būvēt, lai sāktu darbu uzreiz. 

•  Vai gribi sākt būvēt jau tūlīt? Aiziet! Kārbā iekļautas vienkāršas instrukcijas, un jautrība var sākties uzreiz.

•  Paver maziem un lieliem LEGO® faniem jaunu jautras būvēšanas pasauli ar LEGO Technic. Transportlīdzekļu interesantais dizains un lieliskās funkcijas nodrošina izklaidi arī ilgi pēc modeļa uzbūvēšanas. 

•  Būvēšanas rotaļlietām jābūt izturīgām. Tāpēc ir patīkami apzināties, ka LEGO® Technic komplekti atbilst augstākajiem nozares kvalitātes kontroles standartiem. Tas nozīmē, ka būvēšanas komplektu detaļas vienmēr ir viegli savienot.

•  LEGO® Technic detaļas tiek rūpīgi pārbaudītas, lai izveidotu būvējamos rotaļu komplektus, kas atbilst visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē. Lieliska ziņa, ja meklē labākās dāvanas LEGO fanam.

Komplekts rotaļu celtņu faniem. Visiem, kuri labprāt izpēta milzu mašīnu darbības principus, šis LEGO® Technic 42108 modelis Autoceltnis sagādās daudz prieka. Tas ir interesants būvējums, piemērots LEGO Technic faniem, kuri meklē ar dažādām funkcijām bagātu modeli. Celtņa kravas auto ar dažādām funkcijām būvlaukuma izklaidēm. Šis modelis ar klasisko melno un dzelteno krāsojumu izskatās gluži kā īstais. Turklāt tam ir daudz reālistisku iespēju, tāpēc to var vadīt gluži kā īstu celtni. Vispirms stūrē un vadi transportlīdzekli uz piemērotu vietu. Pēc tam izmanto izbīdāmos elementus, lai nostiprinātu celtni. Darbojies celtņa kabīnē, lai paceltu strēli un izbīdītu saliekamo sviru — skat, cik augstu tā aizsniedzas! Pēc tam ar pacēlāju pārvieto betona pīlāru — lieliska ideja lomu spēlēm vai arī celtņa spēju pārbaudei. Aizraujoša būvlaukuma rotaļlieta, kas sniedz gandarījumu. Šis ir sarežģīts un aizraujošs LEGO Technic pasaules būvējums, kas iedzīvina inženierijas sasniegumus.
Klientu atsauksmes par šo preci