Preču katalogs

SYLVANIAN FAMILIES Bērnu pils bērnudārzs

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 3094686

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsSYLVANIAN FAMILIES
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorijaFigūriņas un dzīvnieciņi
Šajā "Sylvanian Families" pils bērnudārzā visi mazie dzīvnieciņi jūtas ļoti ērti. Bērnudārzā var šūpoties un šļūkt pa slidkalniņu. Šūpoles var pārveidot par galdiņu ar divām soliņiem, kur bērni var lasīt savas grāmatas. Slidkalniņu var piestiprināt pie mājas ārpuses vai arī novietot atsevišķi ar statīvu. "Sylvanian Families" Pils bērnudārzam ir divi stāvi, kuros var piedzīvot daudz jautrības. Mazuļiem patiks mūzikas nodarbības pie klavierēm. Spēļu namu var novietot dažādās pozīcijās uz platformas, lai jums būtu vairāk vietas, lai spēlētos bērnudārzā vai ārpus tā. Karogiem, durvīm un interjeram ir piemīlīgs un detalizēts dizains. Rotaļlaukumā ietilpst pils bērnudārzs, slidkalniņš, klavieres, šūpoles vai galds ar krēsliem un citiem aksesuāriem.
Klientu atsauksmes par šo preci