Preču katalogs

LITTLES PET SHOP Veterinārā klīnika

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 3094255

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLITTLEST PET SHOP
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorijaFigūriņas un dzīvnieciņi
Bērniem patiks spēlēt veterinārārstu uz šo jauko un krāsaino mājdzīvnieku paciņu, kas atrodas rotaļlietu un displeju iepakojumā, kas paredzēts lolojumdzīvnieku klīnikai. Katrā iepakojumā ir 2 klasiski, 2 mini- un 2 tīņi mēroga mājdzīvnieki; 8 tematiski aksesuāri; un uzlīmes lapa. Bērniem patiks kolekcionēt visas trīs retuma kategorijas: populāros mājdzīvniekus (parastos), eksotiskos mājdzīvniekus (reti) un sapņu mājdzīvniekus (visretāk). Viens no retajiem vai īpaši retajiem mājdzīvniekiem ir pārsteigums, ko atklāt! Trīs sērijas 2020. gadā; 36 mājdzīvnieki katrā sērijā (12 no katra veida).
Klientu atsauksmes par šo preci