Preču katalogs

HEROES OF GOO JIT ZU Figūra MARVEL 1-paka, S2

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 3093220

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsGOO JIT ZU
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorijaFigūriņas un dzīvnieciņi
Tavi mīļākie Marvel varoņi ir apvienojuši spēkus ar Goo Jit Zu varoņiem, lai kļūtu par visu laiku izstieptākajiem un visgudrākajiem varoņiem! Atklāj jaunu veidu, kā spēlēties ar Zemes varenākajiem varoņiem. Katram no viņiem ir unikāls Goo pildījums, un tagad viņus var saspiest un izstiept tā, kā jūs vēl nekad neesat redzējuši! Īpaši izturīgi, viņu elastīgie ķermeņi var izstiepties līdz pat 3 reizēm un atgriezties atpakaļ sākotnējā formā un izmērā! Atklājiet jaunu veidu, kā spēlēties un glābt dienu ar šīm foršajām kolekcionējamajām rotaļlietām! Vai jūs varat savākt tās visas?
Klientu atsauksmes par šo preci