Preču katalogs

Silkn Jewel Luxx JWX20PE3001

Ātra piegāde 2-3 d.d.

Kods 3041157

Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 2 gadi 30,86 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 3 gadi 33,73 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 5 gadi 48,10 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 2 gadi 40,92 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 3 gadi 48,10 €

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsSilk'n
Produkta kategorijaEpilatori
 Šodien Silk'n Jewel ir pilnīgi atšķirīgs dizains līdzīgiem HPL matu noņemšanas ierīcēm. Tajā ir tikai viena poga, kuru var izmantot, lai ieslēgtu vai izslēgtu ierīci vai pārslēgtos uz citu jaudas līmeni. Tas nozīmē, ka jums vairs nav nepieciešams nospiest pulsa pogu, lai ieslēgtu gaismas zibspuldzi, kas padarīs jūsu matu noņemšanas sesijas daudz ātrākas un vieglākas. Vienkārši novietojiet ierīces galu saskarē ar ādu un Jewel automātiski izstaros gaismas impulsu. Varat izvēlēties fokusēties uz nelielu apgabalu, pārvietojot ierīci no vienas vietas uz otru. Vai arī varat ļaut ierīcei slīdēt plašākā laukumā, lai jūs varētu pabeigt darbu dažu minūšu laikā.
Silk'n Jewel ir pieci jaudas iestatījumi, no kuriem viszemākais ir 1. līmenis. Šie jaudas līmeņi ir saistīti ar HPL ™ mirgošanas frekvenci. Jo augstāks ir izvēlētais jaudas līmenis, jo efektīvāka ir ārstēšana. Kad iestatāt Jewel uz 1. līmeni, ierīce izstaro vienu gaismas impulsu sekundē, padarot to par ātrāko līmeni. Turklāt tas ir labs līmenis, lai izvēlētos, ja jūs nesen esat bijis saulē. Iestatot ierīci līdz 5. līmenim, tā ik pēc 3,5 sekundēm izstaro vienu gaismas impulsu. Tas ir visefektīvākais līmenis un rada labākos rezultātus.
Mūsu āda nav vienā krāsā: dažās mūsu ķermeņa daļas ir vairāk dabiskas pigmentācijas nekā citām, vai sauļošanās dēļ tās ir tumšākas. Silk'n Jewel ir iebūvēts ādas krāsu sensors, kas skenē jūsu ādu. Ja āda ir pārāk tumša, ierīce neizstaros gaismas impulsu augstākā jaudas līmenī. Šādā gadījumā varat turpināt matu noņemšanas sesiju, pārslēdzoties uz zemāku iestatījumu. Turklāt Silk'n Jewel ir aprīkots ar drošības mehānismu, kas automātiski aizsargā jūsu acis. Ierīce izstaro gaismu tikai tad, ja tās aplikators ir tiešā saskarē ar ādu, nevis tad, kad tas ir vērsts uz gaisu.
 Šī tehnoloģija ir bijusi vairāku klīnisko pētījumu priekšmets, un vadošie dermatologi to uzskata par drošu, vieglu un efektīvu veidu, kā novērst matus tipiskā mājsaimniecības vidē. Ārstēšanu iesaka ārsti, kuri ir klīniski pierādīti un patentēti un kurus ir apstiprinājusi ASV FDA (Pārtikas un zāļu pārvalde).
Lai iegūtu vislabākos rezultātus, jums būs jāveic vairākas procedūras. Lai pārliecinātos, ka esat pareizi plānojuši sesijas - un neaizmirstiet to, jūs varat viegli iekļaut tos savā personīgajā grafikā, izmantojot bezmaksas, lietotājam draudzīgu lietojumprogrammu. Programmas automātiskā paziņošanas funkcija nozīmē, ka jūs nekad neaizmirsīsiet par nākamo sesiju. Papildus tam varat iepazīties ar lietotni par visiem svarīgajiem jautājumiem, kas jums var būt par jūsu Silk'n Jewel. Citiem vārdiem sakot, ērti un daudzfunkcionāli!
 
  • Pastāvīga matu noņemšana ar klīniski pierādītu un patentētu HPL ™ tehnoloģiju
  • Touch & Glide tehnoloģija: ātrāka matu noņemšana, pateicoties automatizētiem gaismas impulsiem
  • Piemērots jūsu ķermenim un sejai
  • 200 000 gaismas impulsu
  • Izvēlieties starp 5 jaudas līmeņiem
  • Regulējams ātrums
  • Iebūvēts ādas krāsu sensors
  • Var izmantot pēc sauļošanās (1. enerģijas līmenis)
  • Apstrādes laukums: 3 cm²
  • Bezmaksas Silk'n lietotne  plānošanai
Klientu atsauksmes par šo preci