Preču katalogs

Elektriskais skrejritenis, salokāms Power City (500 W, līdz 36 km / h) - Sarkans

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2705068

1 154,41 €
48,10 € x 24 mēn.*
TF Bank bezprocentu Līzings - Piemērs: ja aizdevumu summa ir € 400 ar atmaksas termiņu 24 mēneši, ikmēneša administrēšanas maksu € 0, komisijas maksu par izsniegšanu € 0 un procentu likmi 0%, gada procentu likme (GPL) ir 0%, ikmēneša maksājumu ir € 16.67, savukārt aizdevuma kopējās izmaksas patērētājam ir € 400.
Apdrošināšana: + 1 gads 293,60 €
Apdrošināšana: + 2 gadi 409,04 €

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Vienkāršs, bet perfekts

Mēs zinām, kas ir nepieciešams ērtai braukšanai pa pilsētu. Tieši tāpēc šim skrejritenim ir elektromagnētiskā bremžu enerģijas rekuperācijas sistēma, kas nenolietojas un efektīvi aptur skrejriteni, kad tas ir nepieciešamas. Skrejritenim ir riepas, kurām nav nepieciešama papildu apkope. Tas ir izgatavots no aviācijas alumīnija, nevis lētas plastmasas. Tam ir augstas kvalitātes Samsung akumulators un augstas kvalitātes balstiekārta. Viss, kas ir nepieciešams no jums, ir lieljaudas akumulatora uzlāde. 

Tas sver tikai 11,3kg

Jūs neatradīsit vieglāku skrejriteni, kas ir tik pat labs kā šis. Turklāt tas ir ne tikai īpaši viegls (to var pārnēsāt pat bērni), bet tā riteņiem ir iestrādāta arī balstiekārta, ļaujot vienmērīgi un ērti braukt pat uz bojātiem ceļiem un ietvēm. Ar to var veikt pārsteidzoši tālus attālumus un tam ir iespaidīga jauda, padarot to par labāko skrejriteni tirgū.

Jaudīgs, ietilpīgs Samsung akumulators

Šis akumulators kompromisus neprasa. Jaudīgais Samsung akumulators 378Ah ļauj doties līdz pat 40 km attāliem galamērķiem, ar vienu uzlādes reizi, ļaujot bez raizēm apskatīt pilsētu. Uzlādes laiks, lai sasniegtu uzlādes līmeni no 0 līdz 100%, ir nieka 3 līdz 4 stundas. 

Lieliska jauda

Neliels svars nenozīmē mazu jaudu. 500 W piedziņa ļauj attīstīt ātrumu līdz pat 36 km / h, kas ir ātrāk par to, kas ir nepieciešams, lai pārvietotos pa pilsētu. Tas ir lieliski piemērots ātram paātrinājumam, un noderēs arī tad, kad būs jādodas augšup stāvā kalnā. Powero City var uzbraukt kalnos ar slīpumu līdz 25 grādiem.

Šasija ar pilnu balstiekārtu

Skrejriteņi, kuriem ir balstiekārta, parasti sver vismaz 20 kg. Powero City skrejritenis ir īpašs izņēmums. Aizmugurējā piekare un teleskopiskā priekšējā piekare ļauj nodoties pavisam trakiem braucieniem. Aizmirsties par fiksētu šasiju! Skrejriteņa lietotāja svar ierobežojums ir 125kg.

Attālums līdz pat 40km

Vēl pavisam nesen attālums, kuru varēja veikt ar elektriskajiem skrejriteņiem, bija galvenais skrejriteņu "klupšana akmens". Šim skrejritenim tādas problēmas vairs nav, jo ar to var nobraukt līdz pat 40 km ar vienu uzlādes reizi. Pieveicamo attālumu ietekmē seguma kvalitāte, slīpums u.c., bet, ņemot vērā, skrejriteņa mazo svaru (11 kg), šis sasniegums ir uzskatāms par mazu brīnumu. 

Bremžu enerģijas rekuperācijas sistēma

Powero City skrejritenī ir iestrādātas daudz unikālas tehnoloģijas, kas biežāk ir sastopamas F1 formulās nevis skrejriteņos. Tāpat kā daži elektriskie automobiļi un formulas, arī Powero City ir aprīkots ar bremžu enerģijas rekuperācijas sistēmu, kas pārstrādā bremzēšanas laikā radīto enerģiju un pēc tam aizvada to atpakaļ uz akumulatoru. Šis skrejritenis ir paredzēts lietošanai pilsētas satiksmē (kur nākas daudz bremzēt), tāpēc būtu nevērtīgi ļaut kinētiskajai enerģijai vienkārši pārtapt par karstumu, kas bojā bremžu diskus.

Maksimālais ātrums līdz pat 36 km/h

Šāds ātrums ir vairāk kā nepieciešams pilsētas satiksmei. Tas rada iespēju veikt ātru paātrinājumu un bremzēšanu (jo tā pamatā ir enerģijas atjaunošanās). Braucot lēnāk, ir iespējams nobraukt tālākas distances. Tam ir iestrādāta arī kruīza kontrole, kas ļauj viegli un neiespringstot nokļūt savā galamērķī. 

Viegli salokāms

Skrejritenis Powero City ir ātrāk salokāms, nekā ir izlasāms šīs teikums. Tas ir īpaši viegls un ļoti ērti uzglabājams, pateicoties savam kompaktajam izmēram. To var paņemt līdzi, burtiski, jebkur. Tas ietilpst gan automašīnas bagāžas nodalījumā, to var paņemt līdzi vilcienā, autobusā, palikt kafejnīcā zem galda u.c. Tas nav lielāks un smagāks kā parastie skrejriteņi.

Dzinējam nav nepieciešama apkope

Dzinējs atrodas priekšējā ritenī. Tam nav ne ķēdes, ne eļļas, kas novērš nepieciešamību pēc apkopes. Dzinējs ir tieši riteņa rumbā, kas nodrošina ļoti efektīvu enerģijas pārvadi. Tas ir iekapsulēts, kas dzinēju pasargā no putekļiem, kas pagarina arī tā kalpošanas laiku. Šis ir moderns, 500 W bezsuku dzinējs, kas nenodils pat pēc tūkstošiem kilometru. Jūs noteikti nevēlaties katru gadu iegādāties jaunu skrejriteni. Pie tam, tie nav īpaši lēti. Tātad labāk ir iegādāties tādu, kas kalpos gadiem ilgi, bez nepieciešamības pēc remonta.

Unikālas riepas

Skrejritenim ir unikālas riepas, kurām nav nepieciešama apkope un kuras netiks caurdurtas (to mēs garantējam). Turklāt, riepas ir elastīgas nodrošinot īpaši komfortablu braukšanu. Šīs tehnoloģijas pamatā ir mazas gaisa kameras, kas nodrošina vienmērīgu un drošu braukšanu, neuztraucoties par plakanas riepas iegūšanu. Tukša riepa var patiesi sagādāt problēmas, tāpēc mēs nodrošinām to, lai tā nenotiktu.

Tam nav bail no tumsas

Skrejritenim ir jaudīgi priekšējie un aizmugurējie lukturi, kas ļauj redzēt un būt redzamam tumsā. Brauciena laikā varat kontrolēt gaismu vai iestatīt to uz automātisko režīmu. Jaudīgās, stratēģiski izvietotās LED diodes lieliski noderēs, kad satumsīs.

Ērta braukšanas uzsākšanas funkcija

Dzinējs tiek aktivizēts tikai tad, kad uz skrejriteņa tiek izdarīts pirmais atspēriens (skrejritenim ir jābūt kustībā), tāpēc nav pamata satraukumam par to, ka dzinēju varētu iedarbināt nejauši. Kā arī, ir iespējams izmantot elektronisko asistentu, izvēloties citus iestatījumus displeja izvēļņu logā. 

Kruīza kontrole

Vai jūs brauksiet pa līdzenu ceļu? Tad izmantojiet kruīza kontroli. Kruīza kontrole automātiski ieslēdzas, kad skrejritenis kādu laiku brauc ar nemainīgu ātrumu, ļaujot atbrīvot droseles sviru un pilnībā koncentrēties uz ceļu. Bremzēšanas laikā tā automātiski izslēdzas. Ja nav vēlēšanās izmantot kruīza kontroli vispār, tad displeja izvēlnē to var deaktivizēt (arī ātruma ierobežotāju var deaktivizēt).

Dzīvo veselīgi, veselīgā pasaulē

Elektriskie transportlīdzekļi palīdz aizsargāt mūsu planētu, padarot to par labāku, veselīgāku un ekoloģiskāku dzīvesvietu (ne tikai mums, bet arī mūsu bērniem). E-skrejriteņu patērētās enerģijas apjoms ir daudzkārt zemāks nekā automašīnu vai autobusu (pat elektrisko). Tātad, ja izvēlaties Powero City, jūs maksimāli samazināsiet savu ekoloģisko pēdu.

Zīmols, kas ir izturējis laika pārbaudi

Powero skrejriteņus izgatavo augstākās klases ražotājs E-TWOW, pateicoties kuram Powero City ir augstākās klases un ļoti uzticams e-skrejritenis. E-TWOW nav kārtējais zīmols, kas pēc pāris gadiem izzūd. Tas saražo tūkstošiem elektriskos skrejriteņus gadā, jau deviņu gadu garumā. Šie ir populārākie skrejriteņi pasaulē. Powero City ir sertificēts e-skrejritenis, kas atbilst visiem Eiropas drošības standartiem (EN 61000-6-1: 2007, EN 61000-6-3: 2007 + A1: 2011, EN ISO 12100: 2010).

Tehniskais apraksts:

Svars

11,3 kg (iekļaujot akumulatoru)

Akumulators

SAMSUNG Li-Po (Litija polimērs) 36 V 378Wh (10.5Ah)

Lādētājs

UL sertificēts - 3 A

Uzlādes laiks

3 - 4 stundas

Maksimālais ātrums

Līdz 36 km/h

Ātruma ierobežojumi

12 / 20 / 25 km/h, tos var izslēgt

KERS tehnoloģija

ir, bremžu enerģijas rekuperācijas sistēma

Kruīza kontrole

ir, var izslēgt displeja izvēlnes logā

Kick-start funkcija

ir, var izslēgt displeja izvēlnes logā

Jauda

500W

Maksimālais slīpums

Līdz 25 grādiem (atkarībā no svara un apstākļiem)

Dzinējs

bezsuku DC, riteņa rumbā

Distance

Līdz pat 40km

Svara limits

125kg

Materiāls

Īpaši ciets alumīnijs 6061 T6

Gaismas

Priekšējie lukturi ar spēcīgām LED gaismām (6ks), CPU-kontrole + automātisks gaismas sensors+ lukturis aizmugurē

Jaudas pārvade

Dzinējs priekšējā riteņa rumbā

Šasija

Balstiekārta priekšas un aizmugures ritenim

Bremzes

Dubultā bremžu sistēma (elektromagnētiskās bremzes ar KERS sistēmu, aizmugurējā kājas bremze)

Izmērs, kad salocīts

Garums 97cm x augstums 33cm x platums 14,5cm

Izmērs

Garums 102 cm x augstums 116cm x platums 38cm

Riepas

Bez īpašas apkopes, patentēta sistēma

Lukturu augstums

9cm

Rokturu augstums

77-91-100cm (3 pozīcijas), 100cm (piemērots visiem lietotājiem) 

Enerģijas patēriņš

7.7Wh/km

Salokāms

Pilnībā salokāms, ieskaitot rokturus, automātiska rokturu atlocīšanās

Klientu atsauksmes par šo preci