Informācija
Preču katalogs

Augstspiediena mazgātāji

Padomi, kā izvēlēties augstspiediena mazgātāju

Augstspiediena mazgātājam ir neskaitāmi daudz pielietojuma veidu, tajā skaitā arī mājās. Jūs būsiet pārsteigts, cik daudzpusīgi tie patiešām ir. Lai neapjuktu to plašajā piedāvājumu klāstā, ir vērts apskatīt pāris padomus, kas ļaus arī ietaupīt laiku un iespējams, iegūt jums atbilstošo augstspiediena mazgātāju lētāk.

Katram augstspiediena mazgātāju veidam ir atšķirīgs mērķis, kā arī tiem ir daudz specifikāciju un salīdzināmu funkciju.

Pirmais solis, lai izvēlētos augstspiediena mazgātāju, ir izprast, ko nozīmē vissvarīgākie termini un kā tos salīdzināt. Pēc tam jūs varat noteikt, kura pakāpe jums ir piemērota.

  •       Galoni minūtē (GPM)

Ūdens plūsmu mēra galonos minūtē (GPM). Jo augstāks ir GPM rādītājs, jo vairāk virsmas var mazgāt ar konkrēto ierīci minūtē. Ja iekārtai ir 2 GPM vērtējums un otrai ir 4 GPM, tad otrā iekārta tīrīs divreiz ātrāk, jo tīrīšanai katru minūti tiks izmantots divreiz vairāk ūdens.

  •       Tīrīšanas vienības

Mazgātāja patieso pārbaudi mēra tīrīšanas vienībās, kuras sauc arī par tīrīšanas ātrumu. Iedomājieties divas ūdens plūsmas ar tādu pašu spiediena daudzumu. Pirmajā plūsmā ir divreiz lielāks ūdens daudzums nekā otrajā. Rezultātā ar pirmo plūsmu ir iespējams iztīrīt divreiz ātrāk.

  •       Ūdens temperatūra

Jums ir iespējas izmantot karstu vai siltu ūdeni, kas sniedz atšķirīgu rezultātu, atkarībā no tīrāmā materiāla. Karstā ūdens spiediena mazgātāji ir ar plašām izmantošanas iespējām. Savukārt neuzkarsēta ūdens izmantošana ir standarts visos augstspiediena mazgātājos, taču tikai daži profesionālie ir paredzēti karstā ūdens apstrādei.

  •       Māju īpašniekiem

Jums nav jābūt profesionālam uzņēmējam, lai lepotos, ka jūsu māja un dārzs izskatās pēc iespējas labāk. Patērētājiem paredzētas spiediena mazgājamās mašīnu cenas ir ļoti patīkamas. Jūs varat izvēlēties starp elektriskiem un ar degvielu darbināmiem modeļiem.

Vienkāršākā līmeņa mazgātāji parasti ir aprīkoti ar patērētājiem paredzētu motoru un sūkni. Šīs vienības nav paredzētas lietošanai katru dienu, bet drīzāk mājas īpašniekam, kurš vēlas katru nedēļu mazgāt savu automašīnu, vai periodiskai vieglai brauktuves, ietves, apšuvuma, žogu utt. mazgāšanai.

  •       Uzņēmējiem un profesionāļiem

Pusprofesionālie spiediena mazgātāji pārvar plaisu starp patērētāju un profesionālajām precēm. Šāda veida augstspiediena mazgātāji parasti ir aprīkoti vai nu ar profesionālu sūkni un patērētājiem piemērotu motoru, vai ar profesionālu motoru un patērētājiem piemērotu sūkni. Korpuss parasti ir augstākās klases tērauds, kā arī jūs varat izvēlēties vēl papildus, kādi piederumi jums var būt nepieciešami, veicot dažādus darbus.

Cilvēkiem, kuri mājas uzturēšanu uztver daudz nopietnāk nekā tikai mājas darbus, jums būs piemērotāki profesionāli mazgātāji. Tie ir paredzēti biežai lietošanai, lai jūs varētu regulāri tīrīt pēc sirds patikas. Jums arī ir iespējas pielāgot iestatījumus, un jums ir vieglāk izmantot papildierīces vai piederumus, piemēram, virsmas tīrīšanas līdzekļus.

Šī ir arī kategorija, kas jāņem vērā mazo uzņēmumu īpašniekiem, ja izmaksas ir svarīgas un viņu bizness ir mazs, bet pieaug. Tiem, kas vēlas sākt augstspiediena mazgāšanas biznesu, pusprofesionālā kategorija piedāvā profesionālas mazgāšanas ierīces par patēriņa cenu. Lielākiem uzņēmumiem, kuriem ir vairāk darbinieku un augstspiediena mazgātāji, tiem, visticamāk, jau ir komerciāli mazgātāji. Tie ir labākie mazgātāji savā kategorijā un ar tiem ir jāmāk apieties.

Plašais interneta augstspiediena mazgātāju klāsts ļauj katram atrast noderīgu ierīci, kas kalpos tieši veicamajiem darbiem. Jūs varat arī skatīties, vai kādam no tiem ir akcija un iegādāties par vēl izdevīgāku cenu.