Preču katalogs

Automašīnu ledusskapji

Filtrēt pēc Nodzēst filtrus

Cena
2 1410
Ražotāji
vairāk mazāk
Enerģijas klase
vairāk mazāk
Krāsa
vairāk mazāk
Filtrs

Preču filtrs Izdzēst filtrus

Automašīnu ledusskapji

Kā izvēlēties īsto automašīnas ledusskapi

Automašīnas ledusskapis palīdzēs uzturēt svaigu ēdienu un atdzesēt dzērienus garos braucienos. Tas lieti noderēs tiem, kas dodas ilgā izbraukumā ar telti, lai uzturēšanās laikā kempingā saglabātu sagatavoto ēdienu.
Mūsu interneta veikalā var izvēlēties auto ledusskapi ar siltuma sūkni vai kompresoru, kuru darbina transportlīdzekļa elektriskā sistēma. Tos iespējams pieslēgt pie 12v/24v piepīpētāja ligzdas.
Automašīnu ledusskapji ir sadalīti trīs tipos:
● kompresoru
● absorbcijas
● termoelektriskie

Kā darbojas kompresora ledusskapis

Ledusskapji ar kompresoru ir ļoti līdzīgi parastajiem sadzīves ledusskapjiem. Tiem ir kompresors, iztvaicētājs un kondensators. Freona gāze vispirms tiek saspiesta kompresorā, pēc tam šķidrā veidā tiek piegādāta iztvaicētājam. Iztvaicēšanas laikā izdalās aukstums. Pēc tam gāze kondensējas un atgriežas kompresorā.
Tās ir smagas un dārgas, tomēr visjaudīgākās un efektīvākās pārtikas uzglabāšanas ierīces, kuras var uzstādīt automašīnā.

Kas ir absorbcijas automātiskais ledusskapis

Absorbcijas ledusskapjos dzesēšanas šķīdums cirkulē ar gāzes vai elektrisko apsildi. Konstrukcijas pamats ir sildītājs un siltumsūknis. Pirmais silda dzesēšanas šķidrumu, līdz tas sadalās ūdenī un amonjakā, un otrais to virza caur sistēmu. Tad abas sastāvdaļas atkal savienojas, atbrīvojot aukstumu.
Šādas ierīces spēj uzturēt pat 30 grādus zem apkārtējās vides temperatūras. Autonomija, ekonomiskums un jauda padara absorbcijas aprīkojumu par labu alternatīvu kompresoru ledusskapjiem.


Kā darbojas termoelektriskais ledusskapis


Termoelektriskie automātiskie ledusskapji ir vienkāršas, vieglas un drošas ierīces. Tie ir bez kompresora, dzesētāja un sildītāja. Ledusskapja iekšpusē ir uzstādīti elektrodi, kas, strāvai ejot cauri tiem, siltumu virza no ledusskapja iekšpuses uz ārpusi.
Šīs iekārtas atdzesē mazliet mazāk, bet ir videi draudzīgas un klusas.

Kāpēc nepieciešama siltumizolācija

Automašīnas ledusskapja siltumizolācijas kvalitāte ir tas, kas nosaka aukstuma līmeni un enerģijas patēriņu. Lielākajā daļā mūsdienu automašīnu ledusskapju tiek izmantotas poliuretāna putas – izturīga, ar gāzi pildīta plastmasa ar augstu siltuma un skaņas izolāciju. Var izmantot arī putupolistirola un filca minerālu, taču tie ir mazāk izturīgi pret vibrāciju un triecieniem.

Kuri ledusskapji darbojas efektīvāk

Temperatūra ledusskapja iekšienē ir atkarīga no apkārtējās vides temperatūras. Tikai kompresoru ierīces ir autonomas - tās var atdzesēt pārtiku līdz -18 ... -22 ° C jebkuros apstākļos.
Absorbcijas ledusskapji spēj pazemināt temperatūru par 25-30 grādiem, salīdzinot ar apkārtējās vides temperatūru, taču tas ir iespējams tikai rūpnieciskos modeļos. Automašīnu absorbcijas ledusskapji neatdziest tik ātri, kā kompresoru tehnoloģijas.
Termoelektriskie automātiskie ledusskapji lēnām paaugstina darba temperatūru, un to dzesēšanas ātrums ir mazāks.

Kādu tilpumu izvēlēties


Automātiskie ledusskapji ir kompakta tehnika, taču jūs varat atrast ierīces, kuru tilpums pārsniedz 70-80 litrus. Lielā izmēra un svara dēļ tie tiek uzstādīti tikai furgonos, mājās uz riteņiem un transportlīdzekļos lielu kravu pārvadāšanai.
Vidējais ledusskapju tilpums vieglajām automašīnām ir aptuveni 20–25 litri.

Cik sver ledusskapis

Automašīnu ledusskapju vidējais svars ir aptuveni 10 kg. Vissmagākie ir kompresoru modeļi, kuru svars bieži pārsniedz 20 kg. Tas ir saistīts ar sarežģīto dizainu un pastiprinātu siltumizolāciju.
Parasti automašīnu ledusskapji ir aprīkoti ar rokturi nēsāšanai, un daži modeļi ir aprīkoti ar pārnēsāšanas somu.

Kā izvēlēties automašīnas ledusskapja jaudu

Jo lielāka ledusskapja jauda, jo tas ir efektīvāks.
Atkarībā no aprīkojuma veida jauda var sasniegt 100 vatus, bet vidējā jaudas vērtība automašīnu ledusskapjiem ir aptuveni 50 vati.
Visspēcīgākās ir kompresoru ierīces, vismazāk jaudīgās ir termoelektriskās.
Mājiens:
Ja jūs neapmierina pašreizējā ierīces cena internetā, jāsagaida akcija, kad cenas tiek pazeminātas.