Preču katalogs

Printeri

Interneta veikalā Bigbox.lv Printeri tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā Brother, HP, Epson, XYZPRINTING, PANTUM . Printeri cenas sākas no 15,74 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 53 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Kādi printeru veidi šodien ir pieejami?

Printeru tehnoloģija pēdējo pāris desmitu gadu laikā ir strauji izaugusi. Printeri var veikt daudz sarežģītākus darbus nekā pirms dažiem gadiem.

Piemēram, parādoties 3D drukāšanas tehnoloģijai, mākslas, celtniecības, automobiļu, medicīnas un kosmiskās aviācijas nozares ir piedzīvojušas inovāciju sprādzienu. 3D drukāšana ir radījusi revolūciju uzņēmumu spējā ātri un efektīvi izgatavot detaļas un materiālus.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat pareizo daudzfunkcionālo mājas printeri, liela apjoma printeri, kas paredzēts darbam ar lielu tekstu, vai pat metāla 3D printeri mašīnbūves problēmu risināšanai, ir noderīgi aplūkot dažādos printeru veidus un pielietojumu:

Tintes printeri

Tintes printeri ir populārākie un tajā pašā laikā vienkāršāķie, tie var būt gan vienreiz lietojama dokumentu printeris, augstas kvalitātes fotoattēlu printeris vai multifunkcionālieprinteri kuros atrodmas kopētājs, skeneris.

Kā darbojas tintes printeri

Šie printeri un skeneri darbojas, izspiežot tinti caur caurumiem drukas galviņā ar adatu palīdzību. Viņi spēj izgatavot augstas kvalitātes fotoattēlu izdrukas, kā arī melnbaltus un krāsainus dokumentus. Krāsainais tintes printeris tiek uzskatīts par labāko printeru veidu, lai fotoattēlos nevainojami sajauktu krāsas, padarot tos par lielisku iespēju uzņēmumiem, kas orientēti uz grafikas dizainu.

Kādi ar wifi tintes printeri šodien ir pieejami? Milzīga izvēle – viss  ir atkarīgs no tā, kādam nolūkam to izmantosit, cik cilvēku to izmantos un vai tas ir paredzēts lietošanai mājās, biznesā vai uzņēmumā.

Tintes printeris vislabāk piemērots:

·         A3 Grafikas druka

·         Uzlimju druka

·         Krāsu foto druka

·         Mazie un vidējie uzņēmumi

·         Mājas vajadzībām un mājas biroja izmantošana

Lāzera printeri

Tagad pievērsīsimies cita veida printeriem: lāzerprinteriem. Pirmie mini lāzerprinteri faktiski tika izgatavoti no pārveidotiem kopētājiem, kas izmanto tāda paša veida tehnoloģijas.

Kā darbojas lāzerprinteri

Portatīvais lāzera termo printeris darbojas, pateicoties sublimācijas statiskās elektrības jaudai. Jā, tā pati statiskā elektrība, kas var radīt šoku, ja staigājat apkārt zeķēs uz paklāja. Lāzera printera galvenais elements ir fotoreceptors, kas ir rotējoša cilindra vai cilindra veidā, kas ir pozitīvi uzlādēts ar elektrību.

Printeris norāda lāzera staru uz cilindru, lai izveidotu statiskās elektrības modeli. Konkrēti, tas negatīvi uzlādē noteiktas zonas. Tad, pateicoties šai statiskajai elektrībai, tas piesaista toneri, tintes pulveri. Pēc tam kausēšanas iekārta pielīmē toneri pie papīra. Un visbeidzot, jums ir izdruka.

Parasti bezvadu lāzera printeri ir ātrāki nekā tintes printeri. Ja veicat liela apjoma drukāšanu, īpaši ar tekstu, jūs pamanīsiet atšķirību.

Lāzerprinteris vislabāk piemērots:

Šāda veida bluetooth printeri ir labāki mazu līniju un mazu fontu drukāšanā. Ja drukas darbi lielākoties ir teksts bez grafikas, ieteicams apsvērt lāzera printeri.

3D printeri

Vēl futūristiskāks, specializēts printeris ir radījis iespēju atdzīvināt un mainīt veidu, kā mēs ražojam produktus no medicīnas ierīcēm līdz automašīnu detaļām: 3D printeri.

Labs 3D printeris ir nākotne daudzās nozarēs, kas nodarbojas ar liela mēroga ražošanas praksi.

Tie ir izmantoti ne tikai novatorisku mākslas projektu veidošanai, tāpat kā mobilais telefons, bet arī medicīniski pētnieciskās komandas izmanto bioprintēšanai un audu inženierijai. Šiem printeriem cenas noteikti ir augstākas kā iepriekšminētājiem. Tās varat aplūkot interneta vietnēs. Dažkārt akcija sniedz iespēju iegādāties to lētāk, ļaujot jums ietaupīt.

Pašlaik sadalījums, kurās nozarēs tiek izmantoti 3D printeri, izskatās šādi:

·         17% patēriņa preču (piemēram, sporta apavi un trikotāža)

·         17% rūpniecības preču (automašīnu daļas)

·         13% tehnoloģiju nozare

·         9% pakalpojumu nozare

·         7% medicīnas nozare

Citas kategorijas: Uzlīmju printeriA3 printeriA4 printeriMini printeri